Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan 180-200-ra.
Akkor idén sem integetük egymának Cortina d Ampezzonal?
Nem gondoltam,hogy eladom. Minek az Neked?
Pedig sajnos máshogy nemigen kéne mennie.
Ha cég van, akkor kell fizetni adót, és minden szart. Máris nem tudod versenyképes áron kínálni magad. Mert ami feketén megéri, az csak dupla annyiért fogja talán megérni teljesen tisztán
Erre lehet egy sima céget szervezni.Mindenki tudja merre mi hány lépés.
Bár ez magyarország.
Itt imádják a 75% engedményt meg a féláron mindent.
Ami hülyeség mert a félár máshol normál listaár a 75% meg magasabb mint ugyanaz máshol.
De kajáljuk kétpofára.
Ez így van.

De az a szomorú, hogy így hajlandóak az emberek fizetni pénzt , ha meg szervezésért akarnának tőlük pénzt kérni, akkor meg nem. Közben meg elégedettek az egésszel, mert később a következő ilyen szervezésre is elmennek. Úgy látszik az emberek igénylik, hogy átbasszák őket.

Most kapásból 7 ilyen ingyenesnek hirdetett, valójában fizetős túrát számoltam a motorozz.hu-n.

A motorostúra vezetés és szervezés pedig egy szolgáltatás, ha nem a barátaidnak, vagy részben barátkozási céllal szervezed. Rengeteg olyan ember van aki egy épkézláb gurulást sem tudna összehozni, holott igénye lenne a "kalandokra"; na itt meg kiszolgálják az igényeit, "baráti" áron. Mert azt nekem senki se mondja, hogy egy szinte sehogyan sem szűrt 8-15 motorból álló csürhével élvezet napi 400 kilométert motorozni, 90-100-as maximum tempóva, hogy a bénák se maradjanak le nagyon, és még ennek tetejében kell a szervezés és a tájékozódás nyűgjeit, valamint a csapatösszetartás terhét is felvállalni a vezetőnek. Ez az egész a pénzről szól. Emberünk szervez egy túrát, elmegy rá 12 vállalkozószellemű, így lesz neki napi 180 eurója, ha ügyes, még az itthoni szervizt is kifutja a beszedett pénz. Ennyi

A többi részét a mondanivalómnak nem akarom nagy nyilvánosság előtt leírni
Egyetértek.
Mondjuk ilyenen még nem voltam és nem is szerveztem....és nem is fogok.....ha nincs pénzem túrázni akkor itthon maradok és nem húzok le kollégákat....azért nem gáz az a szálláson ha esetleg a túratárs megnézi az árlistát és kiderül, hogy sokkal olcsóbb az ára mint amennyit fizetett?....mondom, ha előre így van meghirdetve és elfogadom akkor korrekt, de másképp csak sima pitiáner lehúzás...
Én tudok nem egy ilyen motorozz.hu-s túráról.

Fő ismertetői az ilyen túráknak, hogy ki van írva egy viszonylag nagy csapatlétszám akit "vár" a szervező a túrára.
A szálláspénzt mindig előre ki kell fizetni, különben nem érvényes a regisztrációd.
Ha véletlenül nem jön össze a megfelelő létszám, akkor ilyen-olyan okból az esetek többségében a túra elsorvad, és nem kerül megrendezésre.

A jöjjön még X ember mert úgy lesz tele az apartman típusú hívószavak is ezeket a túrákat fémjelzik.
Ezt én nem is értem....egy csomó túrát "szerveztem" és sok másikon vettem részt, de ilyenről motoros körökben még nem hallottam, illetve gyanú volt, de biztosan nem tudhatjuk....nekem eszembe sem jutott bárkitől is elkérni pénzt azért mert elkísér egy túrára ......nem tatrom túl etikusnak ilyet a többiek háta mögött levajazni a szállásokkal, ha előre tudom és elfogadom akkor jó, de hogy egy "havernak" én fizessem a túráját csak azért mert együtt megyünk az gáz...legalábbis nekem....
És ez már drágának számít a horvát parton, mi a tengerre néző szobában fizettünk 17€/éj/főt közvetlen a parton lévő szálláson 2 ágyasban....a parttól 1-2 utcára már 10€ körül vannak a szállás árak ilyenkor......
Az akkor valami über szállásnak kéne lennie.
én is 20 -25-el számoltam,de erre már tavaly elraktam a lét ,ami meg elötte lesz,ill. utána az a grátisz
A mi 20-25-ünkben sincs!
Lehet, nem tudom.
Régebben KB 20 rugó/ nap most inkább 22-25e lehet.
mennyibe számoltad a Dolomitokat ,a négy napra sacc/kb.
Kaja nem volt benne.
Szerintem tisztább lenne ha kerek perec ki lehetne írni hogy napi 15 euro illeti fejenként a vezetőt, de úgy meg a kutya nem jelentkezne a túrára, hiába ugyan az minden.
Ezen agyaltam, hogy idén tuti dolomitok, de aztán számoltam egy 4 éjszakást és asszem tátra lesz többöször. Először május 23-25 Alig várom.
Az nem rossz!
Azt gondoltam, hogy van belőle jutaléka, de azt természetesnek veszem, hisz ahogy írod, így műxik!
Asszem starigradi nekem 28 juro volt 3 nap ingyen wifivel és sztereo horkolással.
De ez azé mert nem tengerre nézett a szoba.
Bár 10 méterre volt a csobbanástól.
Abból 10-15 a szervező zsebébe megy, nyugi. Ez így működik általában