Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

más a szituáció. egy bevált, megbízható szerelő, akihez jársz évek óta (esetleg útba is esik)....vagy 160km motorozol egy ismeretlenhez,! és ezzel nem akarok személyeskedni, megbántani senkit, nem tudom pl HitMan milyen szerelő (feltételezem hogy jó, hiszen Banit-ja van-volt )
remélem értitek, mit akarok mondani!
Attól függ milyen az a szerelő. Amikor Pomázon laktam akkor is "hazahordtam" a vasat Szegedre, ami nem véletlen. Ahogy néztem legutóbb a szerviz udvarát, láttam, hogy nem én vagyok az egyetlen aki képes ekkora "áldozatot" vállalni az ügyfelei közül.

Legutóbb több román vasat is láttam nála, na ők bőven 100 kilométernél távolabbról járnak hozzá.

Jó szerelőt nehéz találni, ha mégis sikerül akkor pedig meg kell becsülni
Nem.65 kilométer.
Sándor annyira lakik tőlem.
Apróságokat megoldom én.
Gumicsere,olajcsere,vezérműláncfeszítő csere,szivargyujtóbeszerelés ilyesmik.
Én pl amíg a komám csinálta, csak hozzá jártam azokkal, amiket nem tudtam megoldani. 90km volt háztól házig, mindig ott is kellett hagyni, mert jellemzően nagyobb dolgok miatt mentem hozzá, dehát ilyen ez a bizalom :D
hát ne, de 80km te mennél szerelőért? azért van közelebb is, hacsak nem pl a Namíb sivatagban élsz....
hát akkor viszont inkább velük szereltetném a motoromat....
az e-mail
ment a e-mail!
Én "csináltam" és csinálom is, de igazából kiállást senki nem akar fizetni na meg a satupad ha nem csak egyszerű beállításról van szó meg a sok kis apró csetresz ahonnan lehet válogatni ha kell valami, na az m,ár nem biztos, hogy befér egy furgonba....ha házhoz megyek(van olyan) biztos, hogy pont az marad otthon ami éppen kell...
Há basszus de skat hallom hogy ja...............messze van.
Namostakkor mi a jó?
Mindenki mellé költözzön egy szervíz?
Kis ügyeskék :D Egyik kedvenc melóm, elég gyors, látványos, kevés meglepetéssel (attól függ, szerelték-e már, és mivel )
Ez amúgy nem hülyeség, érdekes, hogy senki nem csinálja, a gyorsszerviz anyagok simán beférnek egy kis dobozosba. Mondjuk még kérdés, hogy ki fizetne annyit egy "márkafüggetlen" szervizért, mert ott azért elég vastagon kell számolni a jelenlegi üzemanyagárak mellett a kiszállást is....
Az már van nekik, főleg az egyiknek....
hol marad a rutin?!
Pü ben küldd át a címed, megoldjuk
A mobil-motorszervíz lenne a megoldás.
az nem ártana....bár már a lányok is elég jól értenek hozzá... ...egy teló szét-össze gyorsabban megy nekik mint nekem...
fuuuha, hát nagyon megköszönném, a kapuig még talán ki tudnék ugrálni mankóval!
Figyu, holnap mozgok a városban többfelé, bedobjam a cumóid hozzád?
köszi ez sincs közel, de arra sűrűbben járok!(7-es út, balcsi) vmikor beugrom majd! persze előtte szólok neki
köszönöm kicsit messze van, majd 80km egy szervíz miatt....nekem sok! de ha egyszer arra gurulok benézek!
Pest megye közepe, Albertirsa megfelel?
Pest megye közepe, Albertirsa megfelel?
Kösz, én meg kereslek majd holnap Téged...
Na mi van nekem?
Európai Balesetbiztosítási kártyám!
És 3 évre érvényes!
5 perc alatt megkaptam feleségemét, és sajátomat!

Köszi, hogy szóltatok, hogy kell!