Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem csak lefotózták a motort, be sem indították. Feltették a félpadra, fékeztek vele elöl hátul, aztán ennyi. Meg is dicsérték, hogy milyen szép egyenletes a fékhatás.. pedig 110 van a tárcsákban is
Leginkább a féktárcsák kis hullámzásával szoktak szívatni amit a motoron nem is érzel, de ők a gépen állítólag mérik....a többi a szokásos, világítás és hasonlók...
Még annyit, hogy legfőképp mi(ke)t néznek?
Mikkor indultok Horvátba?
Megnéztem, nem is jövőre, hanem 2014-ben kell vinnem!
Na, akkor én jövőre kis forgalmú helyre viszem!
Köszi a javaslatokat!
Akkor ez nem fog előfordulni mert arra a hétre csak ketten voltunk. Előző héten is 1-2 ember
Rendben, akkor most megpróbálom, köszi a tanácsot!
Jah, van ilyen.. én rá is kérdeztem most, kaptam rá választ.

Akkor van ha túl nagy forgalmú helyre mész vizsgáztatni és nem tudtak előre annyi matricát betárazni, mint amennyire igény volt éppen. Kis forgalmú helyeken mindig van elég matrica, mert nem egyik napról a másikra fogynak ki a készletből, és van idejük berendelni a készletet. Nekem ezt mondták. Jah, és nem egyszerű, mert egy rakás féle matricából kell készletet tartani
Remélem helyben megnyálazzák aztán rárakják azt a "matricát"
Én azért írtam az okmányirodát, mert amikor voltam ott régebben láttam, hogy ott raktak rá ilyet.
Ó, akkor ez egyszerű . Világos. Ez gyors volt. Köszönöm.
Nem feltétlenül, van, hogy csak adatlapot adnak amivel el kell menni az ocsmányirodába, tavaly két járműnél jártunk így.....nem tudom mitől függ..
Akkor inkább jobbat használj, ne az olajon spórolj.....
Elmész, levizsgáztatják, ha átment megy a bejegyzés a forgalmiba meg fel a matrica a rendszámra. Persze előbb ki kell csengetni a dellát
Hát...egyszer lehet kipróbálom, kíváncsivá tettél.
Ha 05.02.-án hazajövünk Horvátból, épp esedékes lesz a 18.000-es szervíz!
Pedig ezt most minimum 100.000 km-re tervezem!
Komolyan!
Sziasztok.

Ez egy elég aktív fórum így tőletek szeretném mint tapasztaltabbaktól megkérdezni, hogy: Műszakira, ha elviszem a motort és átmegy akkor nekik kifizetem a pénzt és felrakják azt a biszbasz matricát a rendszám táblára vagy el kell menni az okmányirodába?
Hogy megy ez Valaki elmesélhetné Bocsi, csak első rendszámos gépem és első műszakim lesz jöv. hét csütörtökön.
Daty majd egyszer próbáld ki... Én annyira megszeretem, hogy rendeltem 15-litert 2300 Huf volt literje ingyenes szállítással. Adáig ne ítélkezz míg nem próbálod...
Attól kotkodácsolsz ha csirkét forgatsz benne.
Az 1600-as repcénél jobb lesz,....legfeljebb nem Nálad derül ki mert Te nem használsz egy motort 100000km-ig hanem elég hamar cseréled őket, annyi idő alatt vízzel is elmennek...
A Florioltól?
Majd ha ikaruszhangod lessz.


Bubúúúúúúbubúúúúúú.