Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre gondoltam ám én is, hogy ne legyen!
Kipróbálom!
Még mindíg olcsóbb kidobni egy pár ezert Ft-os munkavédelmi ruhát, mint egy tizenezer Ft-os esőruhát.
Az egyszerűségre kell törekedni itt is. Nekem a felsőn nincs 1 darab zipzár sem, nem is ázik be
Az enyém is le volt heggesztve.
Természetesen olvasom, és figyelni fogok erre!
Akkor probáld ki.
Sziasztok segitségeteket kérném van nekem egy 95 ös 400 as banditom nem volt vele semmi baj 1 évig csak miután elvittem egy kisebb szervizre gyertya csere karbiszinkron szelephézag állitás majd a szerviz után sajnos utánfutoval kellet elhoznom mert már be se indult jött a szöveg ( mert japán belpiacios más itt a levegő) azota én megprobáltam helyreszedni de igy is reggelente nem nagyon akar indulni az elsö henger köpködi a gyertyát és 4 ezerig nem megy csak 3 henger a karburátorokat már darabokra szedtem beállitgattam fuvokákat kicseréltem mert össze vissza voltak benne alapjrati fuvokák le voltak dugozva maszek kis gumidugoval kidobtam belöle majd csináltam egy karbi szinkont órával de igy sem az igazi most költöztem pestre ha valaki tud segiteni azt megköszönöm vagy van olyan szerelö ismeröse akivel össze tudna hozni aki nem ugy kezdi hogy mert japán belpiacos elöre is köszönöm a segitséget . üdv
én azért rutinosan ,olyan kollekcióból válogattam, aminek a varrásánál levan "hegesztve" a varrat

remélem Daty is olvasod,hogy válassz esetleg munkavédelmiben
Hát...én pont az ellenkezőjét hallottam, hogy a "rendes" esőruha a nyomába sem jön a munkavédelmi ruhának.
Megnézem ott is!
Így tervezem én is!
Szia!

Én is megjártam egész napi esőzéssel és a sima munkavédelmi cucc egy idő után átengedett.
Én arra gondoltam lehet azért mert nem egyben van, ennyivel jobb lehet egy normális eső cucc.
Ja haveron olyan volt és neki nem ázott.
Esőruha: Lidl.
kérdésedben a válasz ,mondjuk a defekt cuccott a Corában vettem
a munkavédelmi boltba meg becsattogtam, a teljes szerkóban és ugy kértem a ruhát,hogy ugy lehessen felvenni,hogy a csizmát sem akarom levenni
szvsz, még magyarral se,mert a garázsban nem találkozhatsz velük
Köszi, Miskolc 30 km-tehát az még belefér.
Mezei Tacskó meg van Kazincbarcikán is!
27.-én indulunk az Isztriai félszigetre, muszáj kicsit felkészülni.
Gugli nagy barátom.........Miskolc messze van akkor keresek még.
Defektsprayt meg már láttam maradras teszkóban de mezei teszkó is jó tipp.
Hát nemtom! Nekem a műszakin nem szóltak, külföldi rendőrrel meg még nem találkoztam.
Én is úgy hallottam, csak épp én Kazincbarcika környékén lakok, erre nem tudsz valamit?
Norautó,helyi munkavédelmi bót.
1000,2000 píz.
Defekt javító spray-t, és esőruhát hol szoktatok venni olcsón?
Eddig kapott tippek defektspray-re Praktiker, esőruhára munkaruházati bolt.
Sajnálom, ha megsértettelek, nem állt szándékomban!
Amit írtam, komolyan írtam.
Te ezt írtad:
"A neten találtam 2,3 liter, de ha cserélem a szűrőt is akkor 2,8 l, és még van 3,2"
Tehát 3 liter mindenképpen kell, de ha ráhagysz az utántöltésre is, akkor 4 liter.
Akkor egyszerű nem?
Egy szóval sem mondtam, mondtam, hogy 10 litert vegyél!

Mellesleg szólva, ha visszaolvasnál, meglepődnél, hogy néha ettől nekem jóval "durvább" tanácsokat adtak, amit nem is tanácsnak, hanem inkább beszólásnak hívnék.
Még sem kaptam fel a vizet.

De ha ilyen érzékeny a lelki világod:BOCS!
te aztán nem húzod az ember idejét....
amint tudok megyek érte!

köszönöm!
Én visszatenném.
A motoroslabanc eléggé mutogatott egy srác kipufogójára tavaly.
Szerencséjére egy ducatis nála is hangosabb volt...............pedig az művészel.
A héten megy műszakira a gép, ezért lett visszatéve a gyári dob.
Én ezzel az Arrow carbon dobbal vettem, E jel nincs rajta, semmilyen papírt nem kaptam hozzá. Ha ki akarok menni pl osztrákba, akkor inkább tegyem vissza a gyárit ? Itthon a rendőr mennyire szól érte ?