Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néhány éve a Louis leakciózta a görbevázasét. 200 Ajró volt!
Tényleg jó, a killert ki sem vettem még! Bakker most nézem, még mindid akciós! Én meg hogy rohantam....
Egyre több csaj motorozik! Már ezt az élményt is el veszik tőlünk? Mikkor jöttem vissza megelőzött egy 600-as bandital egy csajszi, sokunkat oktatott volna az már biztos.
Na, a Gyuszinak ez nem okoz nagy gondot . Magas, és vékony, nem hajlandó elhízni !
Múltkor mellém állt egy ilyennel egy K6, hát elgondolkoztam, hogy kéne egy...olyan zsírkirály hangja van, nem ordít, szép tiszta mély....nyamiiii
Miért hátrány este ? Én mindig örültem, hogy amikor hazaértünk volt meleg kaja .Ibolya rám szokott telefonálni, miközben a garázsba söröztünk, hogy mikor megyek már, mert kihűl a kaja .
Rohadt nehéz átlendíteni a lábad rajta ha nem vagy akrobata vagy szertornász.
Motorozz melegben, hogy este ne kelljen ágy melegítő!
Mindenképp előny.
Miért, nem oda kell?
Út közben előny, este hátrány...
Gondolom, ha oldaldobozokat is tennél, azt meg a térded elé és térdvédő, meg bukógomba is lehetne egyszerre .
Kellett a 'papíros"
Na, mondom, zsírozd le Bobszival vagy akárkivel, dobja be egy kocsiba, aztán intézzük a többit.
Az, hogy senki sem tud mögéd ülni, előnynek tekintendő, vagy hátránynak?
BOS kémény?
Ennek a megoldásnak vannak hátrányai is és előnyei is
Szerintem nem pont így gondolta!
Nekem-30cm!
Nincs mit!
Ha tudok, bármikor bárkinek szívesen segítek.
Bandi 1200-es-röl is van egy Z6 szett, az a barátomé...
Ez így van...köztük én is...tényleg nincs valami használt 180-ad?
Ha öcséd behozza őket, eladom neked, sokan keresnek ilyet.
Mi is szoktunk külhonban gumiztatni!
Sokkal nagyobb elmény, mint több hónap agonizálás után várni a póstást a befóliázott gumival!
Nekem csak vaj sportgumi lett volna méretemben Fro.ban, igy lett 180-as a 190-es helyett.
Az égészbe a ciki, hogy ott az új szett a padláson, amit most próbálok elsózni a barátomnak. Meg annyi használt , de még profillal rendelkezö gumi van a padláson, hogy egy szezont ki lehetne vele motorozni...mert egy 25-30%-ossal már nem lehet nekivágni a hegyeknek ha 3 ekm van elötted. De tavaly már 50-60% -os is kevésnek bizonyult...
Köszönöm a gyors segítséget!
Nem vagy indiszkrét.
174 magas 79 kg.