Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, erik64!

Ha az egyik gyári dobot eladnád, és én megvenném, akkor mennyiért adnád?
Na ne mondj ilyet!
Az M800-al sok nagy arcot lealáztam, akik nem csopperrel jött!
És még ráadásul egyedül voltak, én meg utassal.
GSS-ék még jártak szlovéniában is holott nem akartunk.
A csúcs a gyors csoport volt.Mindenki tűzött én meg Besztercebányán a nagy 2x4 sávoson egyedül állok a pirosnál.Nézek körbe,pingvinezek eccer csak egy.............kettő................3 motoros kiabálok hogy 577?
Erre mindenki bólogat majd merre?Válasz..............
Lettünk 5-en mindenki kotorászott a GPS után egyenként.
Na volt lassú túrából is éppen elég.
Ha kimegyünk Tátrázni, nálunk is így.
A tetőn bevárunk mindenkit!
Hát...azért remélem nem lesz annyira lassú túra!
Majd hátra maradok!
Tudod, itthon nincs fürdőkád!
Azért a tolerancia sem elvetendő....ahogy Zoli írja, velünk mindenki elindul....és a végén találkozunk és mindenki elmeséli merre járt...
650-es naked (kereklámpás) gépen az első indexek csatlakozói az első lámpában vannak ugye ?
Azt kell szétszednem, ha be akarom üzemelni az LED-es indexeket ?
Így mindíg csak ugyanazokkal mész.Megismerni mást nem is tudsz.
Amúgy ha nincsenek merev szabályok nincs gáz.Megy mindenki a saját tempójában és az esti sörözésre meglesz minden tag.
Én szeretek olyanokkal motorozni akit ismerek és tudom, hogyan motoroznak. Mi is szeretjük a tempósabb menetet viszont volt olyan aki úgy el rontotta a túrát, hogy megmondtam én még egyszer nem megyek ha csoperes jön velünk.
Az biztos....egyszer mentünk lassan és akkor lett a baj...
Mííííííí? ? ? ?
Nem vagyunk mi gyorshajtók.
Erről beszélek.... ...nálunk nem így mükszik....mindenki úgy megy ahogy akar és tud és majd összefutunk a kereszteződéseknél.....
Várható utazóseb.: 90 km/h
Néztem ezt a túrát én is.....lehet, hogy jobban jártál volna ha velünk jössz.....ahogy olvasom szeretsz tempósabban menni....
Hogy hova el nem motoroztok ti ahhoz hogy fürödjetek egyet.
Ebből csak 800 mérföld a saját, ennyivel vettem.
Erre gyűjtünk 2 éve!
Meg ha minden igaz, szeptemberben egy Albánia-Szerbia- Montenegró lesz még, de az már fürdőzéssel egybekötve!
Az szép gratulálok!
Szép kis túra lesz vigyázatok az úton! Kicsit irigy vagyok, remélem nekem is megadatik, hogy a Balatont meg tudom nézni már végre!
KB, valamivel több. Most kb olyan 69,5ezer mérföld van benne
http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4512&session_id=NvYo5
QBDlr21267

Mi pénteken már Nagykanizsán alszunk.
110-ezer?