Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát egymáshoz képest....a mol 2-3 éve még castrol árban volt, de amióta kelendő lett rendesen felment az ára, ma már liqui-moly árban van, igaz elég jó is....
Csak húzom őket!
Bár...ha a Repsolt meg tudom venni 1.600-ért, akkor miért adjak 2x ennyit a MOL-ért?
Annyival tuti nem jobb!
Mi olcsó?
A floriolon kívül persze.
Akkor én még a múltba élek, mert amit nem tudtak anno, azt ma sem tudják, csak igyekeznek úgy tenni, mint ha tudnának!
Pedig ma már szinte a legjobb.....az előítélet káros....a motornak... ....tényleg nagyon jó a mol olaj csak már nem olcsó....
Én csak is azt tettem bele, amit a szervíz könyve javasolt!
Sosem tennék bele MOL-t!
Egyébként ha a múltra tekintünk vissza akkor a Mol fúúúúúúúj. Viszont az új MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 formulázásának köszönhetően API SL
JASO MA2-es mivoltja miatt a váltó szinte automata lett...
Én ezt használom, már bizonyított, elemben a Castrol olajjal szemben.
Ma vettem meg, a hús kisült benne, úgy, hogy azt töltök bele holnap!
Denso ha ugyanannyiért tudsz...
NGK CR9EIX Iridium!
szevasztok!
szerintetek milyen gyertyát vegyek a vashoz, NGK vagy Denso?
majdnem 1árban vannak és döntenem kéne mert csereérettek!
Egyetértek!
Csak Mol....
Floriolt próbáltad?
Ami eddig az enyémben volt.

- a gyári, azt nem tudom milyen
- Csatrol
- Agip
- Repsol

Egyikre sem tudok se jót, rosszat mondani.
Szerintem mindegyikkel egyformán működött, mechanikus zajok, váltó hangja ugyan az volt, enni egyiket sem ette, két szervíz intervallum között egyiket sem kellett utána tölteni.
Sziasztok banditák.

Szeretném kérni a véleményeteket. Milyen olajat ajánlanátok 1250-es bandiba ami a váltónak és a motornak is jó?
Zöldi!185 cm az esőruha 2xl-es.Üdv!Zolti
Zoli, Csabu!

Köszönök minden infót, tartom magam hozzájuk!
Te milyen magas vagy?
Mégegy infó, bár soha ne legyen rá szükséged. Ha külföldre mész, feltétlenül köss teljes élet, baleset, gépjármű és csomagbiztosítást. Ha ez megvan, tudd, hogy baleset esetén az a biztosítás EGYETLEN gépjárműszállítást tesz ingyenessé, tehát a baleset helyszínéről a szállító cégnek meg kell mondani, fiúk, távolsági fuvar lesz. Ugyanis ha beszállítják egy hatósági járműtelepre megőrzésre, az már egy szállítás. A másodikkal hozod haza, amit MÁR nem fizet a biztosító és az a vastag tétel.
Köszi az infókat, akkor még ezt gyorsan megfutjuk!
Mindenkinek.Személyesen OEP iroda ügyfélszolgálat.
Meghatalmazás kell és bárkinek kiadják.
Ja, és tényleg meg csinálják azonnal?
Vagy ez csak reklám szöveg?