Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked.
Szia!

Nem tudtam elmenni, de most egy havernak nézünk motort!

Eddig burkolt gyorsaságit nézegetett de mondtam neki, hogy a hosszú túrák alatt idegbajt fog kapni!

Úgyhogy most nézünk neki Banditot, Fazert, Z750 szóval valami túrásabb gépet!

Aztán lehet hogy gazdasági okok miatt nálam is marad a Bandit megint Ami nem baj csak mocskosul szerettem volna egy 1000 gépet
nekem? vagy donkartacsnak?
És az XX?
szia..
nem jött be a fazer amit multkor mondtál,hogy megnézed?
Sziasztok!

Erről a motorról valaki tud valamit?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_gsf650s_
bandit-5079977

előre is köszönöm
Ja, még az ősszel, csak most szedtük szét. Rövid volt a követési távolság.
Szia ! Tegnap én is egy helyen alul öltöztem a térdem fázot egy kicsit De jó idö volt .
Simma 5-sön Kecskemét érintsével mentünk át 54-esre Soltvadkerten . És ugy át 53-ra Kiskunhalasra
Ott felvonultunk meg csodáltuk a gépeket ............stb
Utána vissza Soltvadkerre és 53-son Soltra át a Dunán 6-tosra
XXII kerületbe megáltunk rokonoknál és ugy haza

Ilyen kis kör volt, végig napsütésbe
Szeretem volna Piti1 Banditos kollégához is be menni ,hogy volt kedves meginvitálni egy finom pálinkára csak az túl sok lett volna mert szegény gyerek igy is fészkelödöt a vége fele
De legközelebb remélem be ugrok ,ha nem zavarok
Azta nem semmi Én tegnap 130km-t mentem de széjjel fagytam, igaz ha felétek jobb az idő akkor az jó, itt 8-10 fok volt és fújt a szél.
Megtört a sas, vagy mi baja?
Na ja, úgy gondoltam hogy hátha van valami olcsóbb forrásod.
Pesti havernak lesz, de akkor majd ő megoldja.
A Honda szalonban még nem néztük (tegnap szedtük szét a motort), de gyanítom, hogy itthon még drágább lesz, bár a kinti 200 fontra rájön még 50 fontnyi posta is. Kíváncsi leszek, hogy még így is drágább lenne-e itthon.
Üdv!
Pest megyeiek, és délebbi kollégák ajánlom figyelmetekbe.


http://www.sportmotor.hu/motor...
Ez nem a megfelelő helye a robeszos témának, inkább iratkozz fel a talira. Estig van időd, utána én írlak fel
jó célszerszám lesz, remélem, megyek Barnihoz átnézetem vele...remélem nem lesz komolyabb baja..120-at megy....
a fogyira leszek kíváncsi, ha nem jó eladom...
Lazíts a csuklódon,tekerd a gázt!
Bevált?
az uj robeszen meg hasítok :-D
pöcsölök..mindenhova lassú vagyok...
Bandittalira?
egyenesbe megy a 120...de kanyarban
megjegyzem....hátha összejön
Áhh ne is mondd,tavaly olyan 80-al mentünk végig,képzelheted az emelkedőkön előztek minket az autók.......idén sztem olyan 120 körül fogunk haladni,az meg simán megy neked..........amúgy gyönyörű hely......+ élvezetes utak is vannak......ne tétovázz,gyere!
Szotyi, az a montenegrói túra, látom megint lesz...
Mit jelent a 4 nehézség? Meg, hogy most tempósabb lesz? Hm, lehet jobb lett volna tavaly menni a csopperosokkal, azt a tempót túl tudom szárnyalni...
Beszélhetnénk telefonon, csörgess meg visszahívlak. 06 20 371 8911
Lehet, hogy ez az idő még beleférne, Bpesten személyesen is átvehető lenne?