Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De sokkal kevesebb ilyen van, mint ahány ilyen mesével árult motor. Nem azt állítom, hogy nem lehet ilyen.. de én fenntartásokkal kezelem azokat a hirdetéseket ahol az eladó járgány nem futott éves átlagban legalább egy 6-ost (motor esetében.. kocsinál ez inkább 25-30).

Ha jó áron van kevés kilométerrel az már alapból gyanús.
Szia !
Szerintem igazad van pl :én előző évbe csak 3X toltam ki a mocit építkezés miatt
Én is megtartom a motort, de nem tudtam sokkal többet menni én sem. Sőt a sógorom még annyit se, ő sem akarja eladni.
Nem feltétlenül irreális az a km. Lehet, hogy csak régi gyerekkori rajongásból vette és nem tudja kihasználni. Sokan vannak így ezzel.
Az egyik ismerősömnek van egy VFR-je és csak egyszer vette elő tavaly amikor kimentek németbe két napra. Az egyik osztálytársam tavaly 500 métert(!) ment az SV-jével amikor az öccsétől hazavitte. Szóval vannak ilyenek...
Ha nincs nagyon meghorpadva akkor egy 20-ból kijön a fényezés szépen.
Szia,

elküldve.
Szia!

Köszönöm a gyors választ. Eddig csak robogóm volt, 600-as banditon tanultam motorozni. Nagyon megtetszett és csak ez jöhet szóba (vagy 650-es). Légy szíves, ha nem gond küldj pár képet.
Köszi.
Email: jam6@freemail.hu
Szia,

én pont árulom, ha érdekel nézd meg itt:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_600_bandit_ban
dit_gsf600-5433392

köszi
Gábor
Szia,
szívesen küldök még képet, ha szeretnél. a lánc lánckerék tökéletes, a fékek szintén. a gumikban ha nem vagy nagyon zúzós van még 2 legalább 2 szezon. Szerviz óta 1000 km-et mentem vele. Ha egy megbízható, motort szeretnél érdemes ezt is megnézned. Nekem egyébként ez az első "igazi" motorom. korábban egy CZ175-ös Jawa-val járogattam, de az is csak örömmotor volt mint ez is. Az életszemléletem változik így 34 felé, így úgy gondoltam, hogy az ember éljen olyan dolgoknak amiket igazán szeret. Ki tudja meddig tart... Nagyon szerettem volna korábban, egy BMW R 1150 R-t, de nem volt rá lehetőségem. Viszont a Banditot meg tudtam venni, mely szintén nagyon tetzsett, de azért nem BMW.:-) Most úgy gondoltam, ha ezt el tudom adni, akkor beruházok egy vágyálomba. Ha nem sikerül eladni, marad ez, ezt is nagyon szeretem, tökéletes kis motor. Neked milyen motoros előéleted van?
Köszi az érdeklődést:
Gábor
Szép igényesen van a tank javítva

A kilométer szerintem teljesen irreális.. bár szerintem ezt te is tudod. (Évi 2000 kilométerért nem tartanak az emberek motort, pláne nem ragasztgatják tele matricával)
Erről a motorról mi a véleményetek?
http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-299
39627/
Nekem a km kicsit gyanús. A sérülés javítása mennyibe kerülne?
21000 km-nél fékbetét meg féktárcsa? A láncnak is bírnia kell még, a gumi már más tészta
Szia Nagyso!

Láttam a képeket a motorodról. A képeken nem látszódik, hogy milyen állapotban vannak a gumik, milyen a lánc és a lánckerék, illetve hogy milyenek a féktárcsák, fékbetétek. Kell cserélni valamelyiket is? Légy szíves írj ezekről.
Köszi.
A medence létratartója 30 cm. délben már nem látszott.
Néhol takarja a szomszéd lábazatát, bár abba a szél is belejátszott.
Én imádom a havat, amikor síelni vagyok, de most nem vagyok túl boldog.
Ne kamuzz! Csak 18 cm esett ma reggelig!
(hivatalos, mért adat)
Nálunk már reggel volt közel 30 cm. és egész nap esik. Utálom a hólapátot, reggel 2 órát nyomtam, most megint mehetek.
Lassan már 10cm lesz a hó! Asszem kimegyek robizni,már nem fogom tudni magam nagyon megütni!
Csak vicc volt,láttam a gépet az adatlapodon és tippeltem.
Akkor te jól "nyomod"!
Nyomózó a szakmám
Hogyan találtad ki?
Hello!
600-as Bandikát keresek, nem tud valaki eladó példányt?
Köszi elöre is.
Üdv
Istvan
Ezt már írtad tegnap is meg ma is.....Azért holnap ne írd be megint.
Sziasztok!

Eladó a motorom.
Az nagy élmény lehetett.Ezt azért kihagynám.
Csak nem az SR 500?