Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De! Hitelt vesztettél. Nekem ne nyomjon senki műszaki szakzsargont, akinek egyre megy, hogy ken, vagy kén...
Srácok! Most már kezd ez a váltó téma idegesíteni. Minnnyyáá' hirtelen felindulásból veszek egy gixer váltót, behergelem az edzőkemencét azt' cementálok rá olyan réteget, hogy a gyémánt se karcolja össze...

De tényleg, ha valakinek van a közelében értelmes váltó, egy cementálási programot talán tudnék rá szervezni. (csak nem 2 fogaskerék miatt kéne felfűteni az egész dögöt...)
Ne aggódj!Ha nincs kiherélve,még állítani sem kell semmit!És a Banditán nem igazán érezni a nyomatékban különbséget.
Ha nagyon alkalmi áron van, vedd meg, legfeljebb hasznonnal továbbadod, ha nem jön be. 110-es főfuvit meg 20-as alapjáratit fog kérni ;) akkor kb visszaáll az alsó tartományod.
Ha jól/gondosan van összerakva szerintem a gyárival egyenértékű.Azokat is emberek rakják össze.Tudod hogy értem.
De ha gonoszkodsz, akkor tudod, hogy értettem!
Nem szóltam... utána olvastam, részben rosszul gondolom.
wiki
A fojtószeleppel nem az óra csillapítását befolyásolja ?
A vákuum kisebb átmérőn is kialakul, csak lassabban. Vagy tévedek ?

Amúgy én is jobb szeretem a folyadékost. Annál egyszerűbb nincs.
Nap mint nap látok pár manométert különböző állapotában,
nekem nem a kedvenc mérőműszerem...
Nekem is van sport kipufogom és azt hiszem banditára való
ja és vadonatúj,ha ilyen projektbe gondolkozol tekints rá
helyzetemre való tekintettel biztos meg egyezünk ha kell
Ha kilora odaadjak, akkor megeri.
Ha rateszed, kezdödik a következö projekted. Az alapjarati keverekallitokkal több anyagra lesz szükseg, de lehet az alapjarati fuvokat is cserelni kell egy picit nagyobbra.
A sportdoboknal az a lenyeg a meglatasom szerint, hogy most mar nem art ha legalis, es masik meg hogy a tömes nem legyen kiegve, mert akkor elg fos hangaja lesz, de ez utobbi eleg hamar elöfordul. 10-20 ezer utan, mar gocokban el van egve a tömes, aztan meg összerogyik...
Egy bandit többet erdemel mint egy martin dob...legalabbis nem a regit...az ujakat nem ismerem
Érdemes a Bandira sportdobot tenni? Mármint elvileg rá valót. Nagyon rám akarnak sózni egy Martint. Parázok, hogy a nyomatékgörbém el fog menni fölfelé és így nem lesz olyan élvezetes alul.
Tapasztalatok?
Ne szokd meg!
Na látod! Megy ez neked!
Szerintem is ez a helyes eljárás. Ha közben elállítod az óra fojtását, akkor akár a toronyorához is állíthatod...

Nem veszek, mert nincs zsebem! Hogy nezne ki a noteszom egy flexi billentyüvel a tetején!?
A tervezö gépemen van amugy magyar püfölö, de az meg nem passzol a noteszhoz...igy jártatok...
Talán azért nem vesziti el minden hitelét a mondandom...
Hát megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs! Nekem is ilyen műszerem van, de én úgy csinálom, hogy az egyik karbira rádugom először egymás után sorba és így állítom be, hogy egy vákuum értékre egyformát mutassanak az órák. Ezután már nem nyúlok a szabályzókhoz. Rádugom mind a 4 karbira és így állítom egymáshoz.
Nem állítom, hogy ez így jó, de nekem ezt tűnik logikusnak.

Ui: ha hazajössz vehetnél már egy ékezetes billentyűzetet kintre. Va már összetekerhető is! Elfér a zsebedben!
Most mar nem ertem? Te szerinted hogy van ?
Már kezdtem komolyan venni, de még jó, hogy elolvastam a többi hsz-t is mielőtt írtam! Így legalább nem csináltam magamból hülyét (legalább is nagyobbat nem)
Januar utolso hetvegejen megyek haza, akkora van leszervezett utam. Akkor kihajigalom neked a lemezeket aztan csodalkozhatsz!
Amelyikre racsodalkozol azt viheted. De halo nem jar hozza, azt majd eltulajdonitasz egy Camping bringa bevasarlo kosararol...
Na, akkor boltolunk hűtőtakarót? A gyári elkezdett rohadni
Majd ha megint 300 lesz a font. Meg az én futásteljesítményemmel csak két évente kell.
Az enyemet fejre forditom, es gravitacio a baratom, egyböl mutatja hogy mennyire pontos egymashoz kepest a cucc...
Allithato-tekergethetö fojtasra gondoltam... nem forgasd ki a szavam!
Miert nem veszel mar egyet, mindig csak kölcsönkered!
Ilyenje van e
www.carbtune.com
Komám, a tiedben is van fojtás, az a kis cső, amit 4-be kellett vágni, és berakni. Kölcsönöztem egy olyan műszert, pár hét múlva szinkron :)
Amiket én láttam ha nem is közben, de kell....és ezáltal a változó átmérő fals adatot produkál...ha a Tiéden nincs akkor azon nyilván ezt nem tudod szabályozni....nincs azzal semmi baj, de néha ellenőrizd le egy folyadékossal....