Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bár az áttételezett street is tudja ezt.

Nem 675-ös.Egykarű lengővilla csak 1050-esen van.
Elnéztem. Speed, nem street...
Tavasszal majd megnéznék egy ilyet:
http://vroom.blog.hu/2012/01/1...

Valaki árulja már el, 675-ös motor hogy tud folyamatosan ilyen tempóval driftelve haladni. A leáttételezett nagyról még csak -csak el tudnám képzelni...
Pedig szét kéne.
Kíváncsi lennék rá.
Passz, még nem szedtem szét ilyet. :D
És egy rugó ellenében a vákuum mozgatja?....igazából akkor itt sem kell a cső átmérőjét állítgatni hisz a rudak súlya illetve tehetetlensége ellensúlyozza a gyors vákuumingadozást ami az óráknál a mutatók remegését okozzák....akkor ez is teljesen jó és nem véletlenül nincs csap...
ÉS akkor csinálunk bevonatot, ami karcolja a szilíciumkarbidod?
Azt kellett volna megvennem bagóért, amit Lamb vett végül. De a faszinak fingja nem volt az évjáratról, engem nem hajtott a tatár
jaja! most olvasok :D
Nem, azok fémrudak!
A jóáras tartalék esetében rám is gondolj kérlek. Más csak azért is, mert minél több anyag kéne, hogy ne "üresben" dübörögjön a kemence.
Meglátjuk, előtte állok!
rúd?
Nem folyadék van benne,hanem acélrudak.
De ez folyadékos nem?....ez a jó a digiten kívül.....ezen nincs is mit csavargatni...
Bocs.................van egy fórum ahol azt suttogják hogy valami apró szőrszál esett a levesbe és gond adódhat a váltóval.
KB 50e-nél.
100.000 km-ig nem lesz semmi baja, akkor meg lecserélem!
Ne is vidd sehova................ha bármi baja van kurvaszép karácsonyfát lehet belőle csinálni.Egy csavart nem lehet kinyitni rajta.
Szelephézag állítása már a kókányolás csimborasszója vagy a szelepfedelet azé még le lehet venni?
Ha meg már kerreg a váltó eladod javítás helyett.
Amint értelmes áron sikerül szereznem egy tartalékot, megkereslek!
Egyetértek Viferrel!

Hálás köszönet! Csak gondoltam , ha occó a sportdob, ledobnám a termoszt.
Nekem is martin dob van, mért adatot nem tudok, de szerintem adott neki egy kis pluszt, végsebességre tutira, és nekem bejött mert nincs ordítós hangja, nem puffog vissza, de mégis meghallják ha jövök
Tanulópénz. Alapszabály: szakszervízbe soha nem viszünk semmit. A legnagyobb kókler ès lehúzós társaság az összes
Sajnos van benne igazság:minden bontás rontás..