Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendes vagy ,de tudod én is tiszába vagyok a hiányoságomal
szégyelem is nagyon, sajnos nem tudok rajta változtani
elég baj ez nekem
de nem szivesen elnék guny tárgya ezért
De megvettem mindet!
Naaaa!

Ez nem méltó hozzánk! Elég!
A gyakori olajcsere nem segít, viszont ha jó olajat öntesz bele, azzal talán kitolható a dolog, de az is lehet, hogy sose fog előjönni. Különben is nem kell beszarni Lamb 25e-ért vett bontott gixer váltót és megoldotta a kérdést jóárusítva.
Nem is leszel!
Szerintem mindenki szeretetből cikizett!
szakmám karosszéria lakatos dolgoztam is benne eleget
de most már csak max magamnak csinálom
de a fö mostanába soförködök
de szerintem nem sokat fogok irni már , mert mellesleg jógosan ugy kiverte a bizositékot a helyesirásom itt hogy nem szeretnék emiat központi téma lenni
Várj, nem vagyok én senki, hogy megszabjam mit csinálsz csak ajánlottam......
Bocs!
Ennyi volt!
Ha politizálni akarsz azt itt tedd: link .....gondolom itt nem annyira kultiválnák és elég egy motoros oldalon ezzel foglalkozni....
Elég szomorú ez hallod!
Főleg ezzel a Világ Barma Köztársasági Elnökkel!
Magyarországon röhög a világ miatta...is!
Hogy ekkora taplót hogy lehetett odaültetni?
Biztos úgy, mint ezt a vajling fejű sportért felelős államtitkárt.
Ugyan miért nem lehetett odaültetni egy normálisat, olyan valakit, mint pl Kokót?
Valószínűleg azért, mert neki nincs olyan jó keresztapja, mint Czene Attilának.
De nálunk ilyen nincs...csak álamfő akad.....köztársasági elnök sincs hisz már nem vagyunk köztársaság....hiába hangoztatják, hogy az benne van a művükben....amikor 1.-én jöttem haza motorral szlovákiából a vicces az volt, hogy a szlovák oldalon még Magyar Köztársaság szerepelt, de a határon már csak Magyarország.....
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...bocs!
És ezen mit nézzek?
Ezt is nézd meg: link
Na wazze te is!
Wikipédia szerint áLLamfő!
Álamfő
Eszembe sem jutott megkérdőjelezni a magyarságodat, pusztán azért kérdeztem, mert van pár ismerősöm aki nem magyar, és azok írnak így magyarul kb.
Érdeklődhetek a foglalkozásod után?
Persze, csak ha publikus!
Azért ez mindegyiken túltesz. Kb. húszig számoltam a hibákat, de abbahagytam, mert még csak a harmadik sorban tartottam.
igen az vagyok
van olyan dolog amit azért irok rosszul mert búnko vagyok
ha elmondanám az igazságot az meg csak magyarászkodásnak tüne azt nem akkarok
de van olyan ami csak simán fére ütés vagy olyan mindha rá ütötem volna és mégse igy kimarad betü
pl most ennél a kis laptopnál a i-betü a legrosszabb mert
valamiért jóbban kell meg nyomnom hogy érzékelje és ezáltal
ki marad
mellesleg teljesen igazad van és gondolhatod hogy boszantó hogy rosszul irók helyesen nem vagyok rá büszke
de azért magyarságomat ne kérdöjelezd meg mert mindig jó szivel gondolok a hazámra és soha nem hagynám el süjedö hajó lenne akkor se
mindenkép csinálok egy két esküvöi képet
meg videót ahogy kimondjuk a igent
Rám már rámszólt.
se=sem
jajmár, van még itt egy két tag akinek a helyesírása katasztrofális, nekik se szólsz