Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden ELADÓ csak virítson valaki rendes összeget a vasért!
Nem kell nézni...........csak kibökni egy megfelelő pénzösszeget.
Most éppen nem, de nézz be holnap is.
Nem eladó?
Szerintem kezdjük húzni a strigulát, hogy Maxxy hányszor áll neki eladni a Banditát (ilyenkor az egész fórum sokkot kap), aztán meggondolja (mindenki megkönnyebbül).
Semmi baja nem lesz a tanknak szárazon.

Nekem a javításhoz vízzel töltötték fel.................majd kiöntöttem.........kiszáradt............lefestették................
...és nem lett rozsdás.
Valami bevonat van belül gyárilag.............ezek nem riga tankok.
Nem hiszem. Száraz és viszonylag meleg helyen tárolom, 10-12 C fok felett van, most éppen 16.
Oh! Pedig mar kezdtem kötegelni a penzt...
Nekem tetszik!
Új szín elnevezést adtak motoros barátaim a vasamnak: sötét rózsaszín! Ütöm még a mentőben is őket!:-)
Nekem mondjuk -ha már mellé- akkor valami shovel blokkos FL Harley. Electra Glide Standard, vagy valami olyasmi.
Szasz!

Küldenél pár sort meg képet az ET4-ről, vagy Norbu elvitte?
Nem magamnak, hanem Maxxy-nak. Nekem ilyen soha nem kéne, tök haszontalan gép
Megrémítesz.
A Bandit mellé el tudom képzelni, de helyette semmiképp sem
Nem akartam eddig beleszólni, de hidd el jól döntöttél, hogy a Bandit marad, és nem csoppert veszel .
Ma dőlt el! Marad a Bandi! Eladták az Intrudert! Bandit for ever! Biztos nem jól írtam,vagy nem helyesen,mert németes vagyok nem angolos! De mindegy a lényeget értitek!
A Banditot lehet tele, mert azt nem kell szerelni úgyse .
Majd be fog!
Ez pontosan így van. A hónaljszárítón C-betűt formáz a tested és rugózáskor (döcögéskor) a derék hajlik illetve csillapít a legtöbbet. Ez idővel a lumbágósoknak odavág. Este majd jajgatva fekszenek hanyatt és még a lovagoltatást is meggondolják.
Maxxy! Tiszteletben tartva hogy ez a te döntésed, én azt gondolom fontold meg a váltást. Nekem volt nagy cruiserem, és CSAK azért adtam el, mert az ülés pozíció a derekamat 2 szezon után kicsinálta! Amikor egy ilyen vassal ráhajtasz egy útegyenetlenségre, olyat ver az alsó háti csigolyákra hogy azt hiszed most szaladtak egymásba. Este aztán megkönnyeztem a túrákat, és nem azért mert megrohantak az emlékek, hanem azért mert úgy sajgott a derekam. Más stílusú motorjaimnál ilyen nem nagyon fordult elő. Esetleg a robogóknál. De a Banditon mentem már egy seggel 850 km-t is, és semmi bajom nem volt. Volt egy srác aki Honda túragépről ült chopperre, neki is mondtam, és pár hónap után beszélgettünk, és megemlítette hogy igazam volt, ő is szokta érzeni a derekát. Azon kívül persze az Intruder időt álló darab, és vezetni sem olyan rossz.
Ritka jó gazda Maxxy, az biztos hogy nála minden motor jó gazdára lelt!
Én láttam élőben is, rá is ültem, sokkal kényelmesebb mint a gyári fapados szar. Nagyon profi, szép kivitel, tuti hogy én is megcsináltatom tavaszig! Nyugodt szívvel ajánlom.
Én üresen szoktam letenni, mert ha szerelni kell, ne a teli tankot kelljen emelgetni. Eddig nem rozsdásodott be.
Nem ennyi, csak ennyien mentük moto-mikizni.