Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gs 1200 akkor mi?
Hát...mindehA KIRÁLY.hez képest a DL650 az Alpok Királya!
Hát...ha sok pénzed van!
Éééén nem is szoktam....
Hogy tudsz így csajozni?
Na jó, nekem a fele liter is elég,de,ha az asszony is jön....
Én mikrót is hajszárítót is viszek
Amúgymeg a 2x 20 literba annyi felesleges vackot rakok amit nem használtam.Bőrruha,poóló,rövidgatya,pár alsócucc,bankkártya.Mást nem is használtam.Minek kertiszék meg rillsütő?
Na a pakolhatósággal nekem nincs gond, 180 litert tudok vinni plussz hátsó dobozra teszek rácsot az még 25 lityó ..Azért,ha tudsz olcsón Multit pár napra akkor szójjjjjj...
Nekem teljes mértékben bejön.Picit gondban vagyok a pakolhatóság szempontjából.................de kárpótol a szerpentinen nyujtott vigyorfaktorral.
És már készítem az oldaltáskákat a kipufogótól távoltartó keretet.Olcsóért.
Az igaz használtat csak japcsit...ez sokáig nálad lesz,hacsak be nem számoltatod... ,meg,ha tetszik nem éri meg lecserélni,nincs ára a használt gépeknek..ezért nem cserélek én se ,meg azért a Bandit is tetszik jócskán,főleg ilyen fékkel és PC-vel...
És el nem adom..................kiaffene vesz használt angolbeteget mikor annyi fincsi japó van olcsóé.
Na,jó,te most vetted..
Én nem hiszem,hogy Multit adnak bérbe....sajnos..
Én nem...............majd ha a pille barkaszt megunom.
De az soká lesz.
Arra kíváncsi lennék,hogy adnának-e,meg mennyiért? .
Most 1050-es Tiger 3misiért van, erősen gondolkozok rajta....
Bérelni kéne.1-2 hetes túrára.
Majd,ha nyerek a lottón...az fullosan kb 5,7M! A Tiger 1200 meg asszem CSAK 4,2-től indul
Ha 1,2 akkor a multistrada felé húz a szívem.
Hát tényleg jó ez a melltartó Tiger .... én még csak ezzel mentem,de nekem nagyon bejött,ha lenne lém lecserélném rá a Banditot,ráadásul a gerincemnek is jobb a testhelyzet rajta...Sport kipu+P.C és tökéletes lenne.......és most jön ki az 1200-es
Azé a tigert összereszteni vele nemér.................inkább az st. Pakolhatóság radiális fékek,fordított telo stb.

De apropó mondtam má hogy a triumphnál nincsenjobb?
A motorrevüben olvastad a tesztelést tavaly?Motorikusan legyőzte a Bandit ezeket:VFR 1200....GTR 1400 és még volt 1,de azt nem tom már melyik volt.Nálunk van 1 Tiger 1050-es de sztem alul és középen kLasszisokkal jobban tol a Bandit,felŰl kb ugyanúgy ,igaz enyémen sportkipu van és P.C. , A futóműről és a fékről nem volt most szó
Hát az 1050-es ST jobbnak mondott egy hajszállal az idomos banditnál.
"No nem olyan jó mint a triumphnak de legalább jó"...