Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindegyik kivétel nélkül a következő elven működik: a foszforsav savas kémhatásából adódólag a vas-oxidot lemarja és az oxidmentes vas felületet egy foszfát réteggel bevonja. Ilyen foszfát fürdőben fürdetik a szerkezeti acélokat gyártáskor. Ettől feketék és pár hetet még a szabad ég alatt sem rozsdásodnak meg. Aztán az eső ezt a foszfát réteget fokozatosan lemossa és elkezdődik a rozsdásodás (oxidáció). A kazánok és fűtési rendszerek is igénylik, hogy egy családi ház rendszerébe pl egy zacskó trisót (trinátrium-foszfátot) adagoljunk, mert a foszfátozás a korróziót csökkenti.
És az is tuti leszedi az elszíneződést?
Szted a Würthös rozsdaátalakító is jó lehet?
Szerintem Evipass vagy RO55 egykutya. Mindegyik rozsdamaró és átalakító alapanyaga a foszforsav, H3PO4. Tökmindegy melyiket veszed meg.
Zöldi vidéken van és netje sincs, úgyhogy hívjátok telefonon!
Ovális vagy 3szög lámpához jobban menne ez az idom,a körlámpa feelingjét sztem rontja,de ízlések és pofonok....Az árából inkább túrázz egyet!
Mert így sokkal jobban nézne ki, mint simán csak a körlámpával. A plusz súly pedig csak minimális lenne.
Értelme semmi+súly......ergó minek?
Így van, ezért kérdeztem meg én is!
zöldi! Ezt a közös gurulást komolyan gondoltad? Mert nagyon eltűntél Ha igen akkor (mert nem volt nekem egyértelmű) most vasárnap vagy jövő héten?
Ez engem is érdekel. A DL első leömlője gusztustalan, egy nagy rozsdás cső az egész.
Úgy lesz, köszi!
Úgy bizony. És vigyázz vele, csak oda kerüljön ahová szánod. Ha nem vigyázol megmarhat ezt-azt.
Ja, és hogy?
Lekened, vársz, letörlöd?
Vagy.....?
Köszi!
Akkor csakis Evipass?
EVIPASS
RO-55-öt próbáltam kis területen, de semmi nem történt
Kérnék egy kis segítséget a jó emlékező tehetséggel megáldottaktól!
Mi is volt annak a rozsdamarónak (vagy rozsdagátló volt?) ami állítólag lehozza a kipufogóról, és a könyökről az elszíneződést teljesen?
Amúgy csak ez a típusú hozza le?

Előre is köszi!

Üdv!

Daty
Hoppsz, megtaláltam a gyártó francia oldalát:

S2 concept

A neve nem biztos.
Sziasztok.
Szeretnék a Bandit-omra egy kis plexit. A képeken látható nagyon bejön, de nem tudok róla semmit. Egy francia oldalon találtam a képeket.
Itt van róla egy videó:
http://youtu.be/0b61vgOJZGg

Tudtok segíteni ?A
Akár ilyet, vagy valami hasonlóan dögöset szeretnék.
Ezért kell táltosra bízni a karbantartást, én havonta hívok egyet és kumiszt iszunk miközben a szertartás zajlik.....
Kiveszem......csepptöltő........szuterénban a földön 16-20 fok közötti hőfok.............5 perc alatt beteszem........felöltözöm(ami több mint 5 perc) és már gurulok is........emlékeim szerint 8 hétnél többet még sosem állt.....
Passzolok.

Anno olvastam sokat - még kezdőként, hogy hogyan is tegyük el a gépet téli álomra. 90%-ban minden oldalon azt olvastam, hogy földre (beton, föld...stb) ne tegyük, mert senki nem tudja miért, de leszívja az akkut valami. (geotermia, földi sugárázás....akármi)


Én kiveszem, feltöltöm, felteszem a polcra, tavasszal meg beteszem és pöcc-röff indul.
A Bandit 1200 akkor mi?heeeeee?
Nem én mondtam, hogy a DL az Alpok Királya, ők írták, én csak beollóztam!