Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BAnditkák!
Akkor most mi is a jó? Télen beindítani, vagy nem?
Vagy estleg itt egy rajz a karbirol.
Nem tudom meik az az O gyuru. Ha leveszem a fedelt latok ott egy nagyon kicsi gumi karika tomitest kb 5mm lehett az atmeroje de abbol csak egy van nem ketto. nem lenne veletlenul fotod rola?
Sajnos nekem a 3 csavaros van még, az meg a 2005 előttiekre jó!
Sziasztok!Valakinek nincsen véletlenül egy használt gyári kipufogó eladó 2005-ös karburátoros Suzuki GSF 650-esre?
Sziasztok!

Öcsémnek keresünk Suzuki DL650-eset olyan 2003-2005 körülit.
Természetesen az ártól függ.
Ha valaki el akarja adni, vagy van ismerőse, aki árulja a vasat, ne fogja vissza magát.
Ha meg tudunk egyezni, azonnal elhoznánk!
d.aty@freemail.hu
20/391-25-50

Üdv!

Daty
Köszi? Csak sikerült mosolyt varázsolni az arcára .
itt az első letölthető jegyzőkönyv
Köszi aválaszt. A házi sírkán kicsit elszomorodott. Hol találtad ezt a listát ha szabad érdeklődnöm?
Budapest X., Albertirsai út – Budapest XIV., Kerepesi út – Budapest VII., Rákóczi út – Budapest V., Kossuth Lajos utca – Szabad sajtó utca – Erzsébet híd – Budapest I., Attila út – Krisztina körút
– Alagút utca – Clark Ádám tér – Széchenyi lánchíd – Budapest V., Széchenyi István tér – József Attila utca – Budapest VI., Bajcsy-Zsilinszky út – Váci út – Budapest XIII., Dózsa György út – Budapest VI., Dózsa György út.
A résztvevők gépjárművükkel két forgalmi sávban haladnak Budapest I., Alagút utcáig, az Alagút utcában egy forgalmi sávba rendeződnek, majd Budapest V., József Attila utcában ismét két
forgalmi sávot igénybe véve haladnak tovább.
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy jövő héten szerdán és csütörtökön merre lesznek forgalomlassító demonstráció? Az asszony érdeklődik! A válaszokat köszönöm!
De.................van az a helyzet.
Nem jó a kicsi
Hátttt...........még mindíg nagy.
Így kell tölteni az akkut .Jó idő volt ma is.Szép gép és gondolom nem ráz annyira ezeken a jó magyar utakon mint a bandita....
Tegnap gurultam egyet. Dobogókő környéke
Ez 5-ös !
Ilyen seggszerkezet csak a mesében van.....
De körzővel!
Mintha rajzolták volna!
Jó idő lesz,ha süt a nap nincs hideg.
Jut eszembe,tankolnom is kell......
Beraktam a zsír új gyári légszűrőt,friss az összes folyadék a motorban,holnap ha normális idő lesz akkor teszt következik........de várom!
Nem volt hideg tapadás is volt.. és most fel is lett töltve az akku