Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naná..............szabadalom.
veréb párizsi?
Igazad lehet.
igen...ugy van!
Most ki mondott kinek és mit................belezavarodtam.
és még a zorrodatis tisztíccsa
én meg nem mondtam, hogy te mondtad!
egyiket az első,másikat a hátsó kerékre,és akkor egész télen ellenőrzi a levegő nyomást is,plusz tőtyi a kkumulésönt,meg melegen tacsaja blokkbaja zolajat.
Nem mondtam hogy kösd rá.Felteheted a polcra is.
de minek rákötni?nem elég ha a motor mellett van és rácsipeszelem a csatikat?rá kell kötni a akksira?
Vasárnap aldi 3999.-
Gyertya?...........Nm?.............meghúzni?
Holnap akcióban a Lidl-ben a jó kis akku töltő,amit egész télire ráköthetsz az akkudra,és nem kell indítgatni a vasat! 5999.-
parancsolsz!?
A templomit is?
Azt a nagy 200 kilósat?
450Nm,én ennyivel szoktam....egyszerűbb ha teszel rá csőhosszabítót!
Szerelők aranyszabálya: húzd addig a csavart, amíg megszakad a menet, és akkor egy fél fordulatot vissza
Ha ezeket mind beletette akkor már csak be kéne állítani.......
11nm....
Helló!
Tudja valaki(naná) a gyertyák meghúzási nyomatékát?
Van egy szerelőm, aki biztosan megoldja: Bálint László 30 904 0054
Nem. Azt akartam leírni- nem sikerült :) - hogy ha gyári még a légszűrőház, és sportszűrő van benne, akkor annak a papírra cseréje is megoldhatja.
Szokták kifurkálni a fedelet, meg kiszedni a gumit, hogy több levegő mehessen be, ha átfúvókázták a karbit.


Sőt, a Holeshot stage IV átalagításhoz konkrétan le kell vágni a komplett fedelet, hogy csak a keret tartsa bent a szűrőt, de ott már sport rendszer van, meg nagy fúvókák, meg gyújtásrotor.
Ezt nem egészen értem? Furkálja ki a légszűrőházat és vegyek ki a gumit belőle?
Én sem akarom megismételni se magam se Istvánt, de a durrogás a szegény keveréktől van, hogy az mitől van....

A karbi beállításához minimum az üveggyertya, de az is csak saccolás, igazából műszer kéne hozzá.
Sportlégszűrő is van? Ha igen- és nem furkálta össze a légszűrőházat valamint nem szedte ki a zajcsillapító gumit- akkor papír szűrő be, és máris jobb lehet.