Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Höhö, a legutóbb az egyik hifi fórumban láttam hirdetni valamilyen táp kábelt 650ezerért (!). Ez a kemény
Ha valamit csinálunk akkor azt rendesen csináljuk! Mi kérem az offolást is magas szinten űzzük.
Autós újságban is sokáig agyaltam, mit magyaráznak hogy szimpadkép így meg úgy
Tudom, a motorosok.hu-n Vadász komáddal ámokfutottatok egy pár sor elejéig :D
Láttam már. Most mit csináljak . Következőre ettől függetlenül is a legcsendesebb bukót fogom megvenni, amit ki tudok fizetni.
Mos'mé'? Ez a hangtechnikában még evidencia szinten kezelt megállapítás. Az igazi woodoo ettől sokkal elvadultabb.

(másfél évig építettem a hangfalamat -sok száz munkaóra-, mire azt mondtam rá, hogy "ezt kerestem, ezért álltam neki" )
Nekem is volt ilyen, 18e km-nél, betankoltam valami szar, és felakadt az egyik tűszelep. De annyi, kicseréltük, ha már szét volt szedve, de semmi bajuk nem volt. A gumihegyűek- ami neked is van- amúgy is elég nehezen vállasodnak ki. Ki ne cseréltesd.
"A gyakorlat azt mutatja, hogy szellősebbek a magasak, ha a hallható tartomány fölött is sugároz a hangsugárzó (a páros és páratlan rendű felharmonikusok is "ki tudják magukat futni", az az eredeti hangot is teljesebbé teszi) Ezért szoktak egy-egy szuper tweetert is alkalmazni, ami esetenként 100 kHzig is elhúz."

Na, én itt elfeküdtem
"Most derült ki hogy karburátoromban az összes tűszelepet házzal együtt ki kell cserélni"
Meg is mutattak hogy miert csereltek ki?Vagy csak mondtak?( bar siman van nekik elözö szerelesböl egy kupac ilyen hogy keresre felmutassak...) Lehet csak fent akadt egy tü vagy uszo eppen, de nem hinnem hogy hogy ennyi futas utan hazavagja a tüszelepeket a benzin, föleg akkor ha mondjuk haverrel motorozol, azonos kutakon tankoltok es neki meg semmi baja...
Mas reszröl meg nem szegyen hasznalni nema egy falakon üzemanyagrendszer tisztito folyadekot. Mind a karbis mind a injektros gepeknek jot tesz. Nyaron nekem is volt igen komoly dugulasom, pedig en osztrak es nemet kutaknal tankoltam javareszt. A löttytöl kitakaradodott a szemet es ujra fickos lett a gep.
Az öreg Sr 500 Yamahamon is volt hogy fent akadt az uszo, de hajlitottam rajta egy picit, azota nem csinalja. Es jalenseg ugyan az. a nyitott szivoszelepen keresztül dugattyu mellett benzin folyhat a dugattyu alatti terbe. Rosszabb esetben haza is lehet vagna a hengerfejet, mert ha a henger feltelik benzinnel, iditaskor a folyadek összenyomhatalansaga miatt kompresszio ütemben kivaghatja a gyertyat is...
Ha a geped 3 szor kerülte volna a földet elhinnem hogy vannak ilyen gondok, de 20 ekm-nel...
vagy lehet csak a tüszelep haz alatti o-györö volt tömitetlen...
2006 óta kétszázezret mentél vele? Királyabb vegy mint Én!
Még azt sem mond6nám, hogy nagyon öreg.
2006-ban lett forgalomba helyezve
Mennyi idős?
Nem csak a km számít, a kora is!
Igen de 2 csillag?az már tényleg érthetetlen.... Amúgy a volt C3-asom az látványosan gyengébbnek tűnt ,mint a Qwest,oldalról nem mertem volna ráálni,míg a Qwestre...na ,de azért 2 csillag tényleg érthetetlen..
Ezt nagyon elírtam:20000km nem 200000
Csak nem várnám egy ilyen idős motortól ezt.
Mivel nem vagyok szerelő, nem tudhatom, de a rossz benya tuti nem!
Szerinted még mi okozhatta ezt?
Nem tudom, miért mondanak ilyen f@szságot.
Csak OMV Lukoil és Castrol kúton tankolok.
Semmi köze a banya minőségéhez a problémádnak!
Hozzáteszem:2006
Sziasztok.Most derült ki hogy karburátoromban az összes tűszelepet házzal együtt ki kell cserélni.Előjel:kartellba engedte a benzint.Kérdeznem hogy én vagyok ilyen szerencsés vagy mással is előfordult ilyen problema Motorom 200000km tett meg ezidáig .Ez általános jelenség,szervízben azt mondják,szar benzint tankoltam.egy jó tanács ne menjetek :ömv,mol, ill,luk oilhoz tankolni.
A híres és elismert Arai sisakok is középszerűen szerepelnek itt
Zöldi!
http://sharp.direct.gov.uk/tes...

Ez érdekes...