Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sóval tartósítás nem rossz ötlet.
Marhahúsnak jót tesz.
Én, esővízzel és hólével impregnálom télire!
Anno én is kezeltem glicerines vízzel.
Sosem mostam le, hanem egyből mentem vele.
megtörtént a gumik lekezelése

további kérdésem,majd mikor előveszem a gépet,lekell mosni róla ezt a "film" réteget ?vagy lehet vele menni azonnal?
Itt14 fok van,most értem haza egy 120-as karikából!
Hát, nem tudom. Az egyikben 30 km van, a másikban meg 3000.
A motorokban meg 20ezer meg 80 ezer.Végül is elég egy is a motorok vizsgáztatásához.
Miért, a cross motorral is milyen buli, ha kirugat a kanyarban az ember, aztán ha megtapad kicsit már küldi is egyenesben, mint az állat . Sajna a Gsxr 1100-esem is olyan volt, hogy szögletesen lehetett csak kanyarodni vele, mert mindig korrigálni kellett az ívet, mert olyan szar volt a futóműve . Ha megláttam egy kanyart már gyöngyözött is a homlokom a verítéktől, mert nem lehetett kiszámítani, hogy épp beesik a kanyarba, vagy átsodródik a másik sávba .
Gss csinált ilyet,nála érdeklődj az sv-s topicban.............rettenetes bugyborékoló,slattyogós hangja lett az sv-nek.........amikor mentem utána azt hittem az én mocimon szállt el valami....
Belezett már ki közületek valaki teljesen gyári dobot?
Nehéz kiszedni belőle a szigetelést, meg mit tudom én mit?
Szépen süt a nap,csak az 5,5 fok még nem izzaszt!
Fene tudja,picit szögletesen kanyarodik ez,nem?
Nézz már ki, tök jó idő van! Pláne olyan szélvédett emeletes lovon
Ilyennel még lehet menni !
Csak nem eladók ezek is?
Szöges gumi és küdjed neki.
Áááá ezt a retek időt. Múlt vasárnap még gurultam egyet (asszony nélkül), de úgy néz ki idén már nem sok esély van jó időre
Ááááá abszolút jól érezte magát.......picit az ujjai vége fehéredett csak.....
Upsz............. Benéztem.
Az igen...................azóta mondja hogy nem ül mögéd.
Töröld ki a csipát a szemedből,az ott melettem a Sanyi járgánya,a másik oldalon meg gss dobozának a csücske látszik.......Kopasz mögöttem utazott,rémlik?
Dombok ! Akkor még kék-fehérrel .
Bakker az ott kopasz gépe?



És eljutott oda?