Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Otthon tudom megnézni, István komád van rajta?
Aki tud motorozni, az goldwinggal is tud.
A fiam edzője is azt mondta a fiamnak, amikor az új cipőjében ment edzésre, hogy aki tud focizni, az mezitláb is tud.
Wow, ez de király!
Lehet de kiesik a grillsütő akkora lukakat koptat a dobozok alján a csóka.
Vannak nálunk,gyorsabbak meg lassúbbak is,de a lényeg,hogy mindenki a saját tempójában élvezze a motorozást,és egyben érjünk haza.
Ja és Goldwinggal is lehet ám nagyon menni!

http://youtu.be/0nrMQ3QwyPo
Amikor falkába megyünk, a mögöttem motorozók mindig azt mondják, hogy aki előttem van az ráborít a kanyarra, Én meg nem, mégis elfordulok.
Igaz, hogy akik tényleg jól nyomják úgy mennek el mellettem a tempós kanyarokban, hogy kiráz a hideg.
Amikor már bent vagyok a kanyarban mindig bosszant, hogy többet is elbírt volna, de ez még jobb mintha azon bosszankodnék, hogy ez egy kicsit sok volt.
Én már sokat gyorsulni nem fogok, mert fosok a perectől.
Állítólag úgy nézek ki hátulról, mintha egy goldwingal mennék.
A lábtartóm nekem sem szokott leérni, csak a csizmám orra, de lehet, hogy rosszul tartom a lábam.
Egy jó képességű sportmocis simán elhagyja a banditát,de ha ront egy két ívet,vagy féktávot.......odaérünk.....
Rendszám nélkül itteniek nem mennek,azt pályán ..és nekik 1 bandit nagyon lassú..
Jaaa,jöttem lefelé a Mátrában,életemben először......már csak csorogtam.....utolért 2 helyi menő,egyik rendszám nélküli,slickeken guruló,pályaidomos........a füredi parkoló előtti S kombinációban tudott az egyik megelőzni,úgy hogy már jöttek szembe az idiótával.......olyan 4-5 km-en keresztül próbáltak felzárkózni......
Adjak át 15kg-ot?
Sovány?.....na az régen voltam.....
Itt az elvetemültebbek végig karcolnak a lábtartóval még kiülve is r1-el meg Gixxerrel stb,de idevalósiak és nem nagyon szoktak elpotyogni,igaz ringeznek állandóan..ott azért dobták már el a vasat ,de oda játszós mocit visznek..
Le birsz odáig menni?

Túl sovány vagy.............szedj fel magadra húst.
Annyi más van még előtte amire költeni kell..............nem izgatom magam majd ha kifutó termék lesz.
Kiülni,nem ülni,passz.........én nem ülök ki, esetleg picit megmozdulok az ülésben........bár néha azt veszem észre,hogy a fejem egy magasságban van a műszerfallal........olyankor már nem akar senki kikerülni..... lábtartóm nagyon ritkán ér le.......
Próbáld fel az Imetnél és vedd meg kintről..Keress vhol akciót.Én vmi bevezető áron vettem az FCmoto-nál: 100eft volt,és elötte az imetben próbáltam Mikor kihozza a kocsi akkor kell fizetni, lehet forintban is.
A qwest mozgat..............de az imetnél 130e.
Nekem pl. Scorpion EXO-1000-em van. Sztem kibaszott jó sisak...a zajt még lehet csökkenteni a "pumpálós" része miatt is! :) Illetve 150-nél elfordítva a fejem, sem tépi le a szél!
Biztonság szempontjából nyugodt vagyok...............minden választott sisak simán tud annyit amennyit a nyakam.
A marushin pl full carbon.................ha lefejelés tényállása forog fenn nem a sisak lesz a leggyengébb láncszem.
Inkább ergonómia,szélzaj,stb az ami foglalkoztat a 3 közül.
Hi!

Cimborámnak egy Raid2-je volt, és lefejelt 1 traktor pótkocsit vele... életben van, az 1ik első fogából 1 darab letört, de ennyi baja van...illetve a szemöldöke, szemhéja felrepedt, de az a rajta lévő napszemüveg miatt volt. Megint Shoei-t vett! Engem is meggyőzött!
Nekem már remélem nem, túra tempóra álltam át,még ez is sok a gerincemnek baxxa meg
De.............leér.............majd a dekli,idomok,hűtő,kormány.
ha nem mész olyan gyorsan nem is ér le.....
Na, én egyszer a cross pályán majdnem elestem azért, mert elkezdtem egy nagyokos oktatása szerint menni . A tököm rendesen bánta az akciót !
Végülis a két kerek lámpa jobb mint egy.
55-ös H4-esek.
Nem volt gond.................de mondtam nem a full fekete a plexi csak füstszínű enyhén.Light smoke-nak híjják.