Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néha volt, hogy eljöttek velünk az Alpokba ilyen pálya karistoló, majrécsik nézegető, meg ez ért le, az kopott el akkorát borítottam haverunk .Aztán a kanyarokba valahogy elmaradtak, meg el se jöttek velünk többet, vagy volt amikor ők inkább autó pályán jöttek haza . Mert mi megyünk mint az állat, mondták . Pedig nekünk semmi nem ért le . Fogalmam sincs, hogy én hogyan ülök a motoron kanyarba, mert nem azt figyelem, de egyszer-kétszer lepődtem már meg azon, hogy nekem az előttem menőhöz képest nagyobb volt a majrécsíkom, pedig egy íven egyforma sebességgel, és egyforma gumival mentünk .
Minden évben megfogadom, hogy majd jövőre megtanulok kiülni, de akármikor próbálgatom, olyan természetellenes. A haverok meg úgy mennek előttem, mint az állat a "hagyományos" stílusban, úgyhogy majd ha ringbéreltem lesz, akkor fogok könyköt koptatni.
A fő bajom a kiüléssel az, hogy nem érzem, hogy tudnék menteni, ha valami menetrenden kívüli jön be.
Rád esteledik és nem látod a kátyúkat kerülgetni,nem tudom ,hogy milyen a fénye a gépnek,a banditnak nem nagy szám,de most már oldatl 2db H9-es besegít,ezek mellet a gyári fény csak gyertya.. ,pedig a gyáriban is +90%-os izzó van ,nekem amúgy ilyen enyhén sötét plekóm van,hát este azért elég xar.
Ide lőjetek

Volt.Többet nem kell.................egy enyhén füstszínű plexi és csókolom.
Állandóan basztattam le-fel.
Inkább a motorral kéne foglalkoznom vezetésügyileg.
Zajban magasan a Qwest lesz a legjobb csak az a a fránya napszenyó..na az kéne bele...
Mindíg.












És kurva szerény.
Igazad van.
Vacillálok a marushin RS2 és a raid/qwest közt jövőre.
Az első kettő ilyen 60-70 körüli áron vn a qwest meg hát drágább.Bár zajban passz mellik a jobb.
Valszeg mindet elkérem egy körre.
Öreg vagyok én má a nagy sietséghez...............pláne hogy látom a sietősöket pofára esni.
sztem igen---70k körül
Akkor kicsi lesz a kanyartempó,mert leér,de lassan járj,tovább érsz.
A Qwest nagyon jó,igaz a napszenyó az tényleg hiányzik,de nem a c3-asé ,mert a létező legfinomabb mikroszálas ruhával megtöröltem és máris összekarcolódott.
Nekem ez valahogy nemmegy.
Inkább olyan rendőrös lenyomom a gépetszerű nekem valahogy természetesebb.
Ennyire azért nem kéne :
http://www.youtube.com/watch?N...
Ezért kel lelógni:
http://www.youtube.com/watch?N...
Kb így estek az ut ánam jövők is..
Már rég megszabadultam tőle,igaz elég nagy buktával....
Raid van még jóárasban?
Vagy már csak az utód.
Ha azt a gyűlölt c3-at egyszer kidobnád, szólj már elötte
A legcsöndesebb és pinlockos, szóval igen
Az S1Pro az annyira jó sisak?A plexit 1 újjal le lehet csukni?A c3-nál elég gagyi.....
el tudnék viselni egy felnyithatót, pl. a szemüveg miatt...amúgy zártba most faxa ez a shoei raid, euromotor szórja a beragadt készletét, de még szép áron mérik...ha megyek Pestre, jövőre lesz még, talán...
LEgjobb a C2, asz már jó csendes, de még emberibb áron, viszont a plexit azonnal cseréld pinlockosra, vagy vedd azzal, mert az a páragátlós hulladék, ami benne van, az nem gátol párát és nagyon érzékeny. C1 is okés, ha elég olcsón veszed, kicsit hangosabb.
De minek neked ilyen? Rákaptál a cigire? S1 PRo, inkább.
Oké.Benne vagyok.