Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hány éves a géped? Enyém 2008-as, még gyári az összes folyadék benne. (kivéve motorolaj, természetesen)
Picit bővebben az élményekről,ha kérhetem!
Most hoztam haza a gépemet,friss olaj,fékolajak,kuplungban is cserélve,friss telóolaj......érzésre mintha picit keményebb lenne az egész eleje a gépnek,de mondjuk ez csak 5km-es megállapítás+hűvös is van.
Telóból tükör tiszta gyári olaj jött ki,mosásra sem volt benne olajsárnak még csak nyoma sem........mondjuk sok időt sem hagyok neki ülepedni,ha egy mód van rá!
Nem, barátommal autóval.
Lehet bizony. Egy jó vadásznak még a kapanyél is elsül a kezében. Ugyanez visszafelé: csúcs motoron is ülhet egy nagy rakás balfasz.......
Mocival voltál?
Örömmel látunk!
A mi Dokink az XX-el?
Szlovák utak is kíválóak, de nyáron voltam Auschwitzban és a lengyelek....az valami csoda. Olyan útminőségek, hogy a számat tátottam.
Már annyit dumáltunk jó lenne személyesen összefutni,ha nem zavarok beszállnék én is a túrára.
Ja, de az alant említett úr már annyiszor eltévedt, hogy mindent vág szinte.
Sose baj ha picit eltéved az ember,akkor lehet a legjobb,legszebb helyekre bukkanni!
Igén 4-szer voltam, jövőre is kinéz ennyi, szóval jóhogy :)
Majd összehozzuk, hogy a Doki is jöjjön, minden út megy neki fejből, legalább nem kell keveregni :)
Ha visszatekintek, Muraun kívül alig voltam valahol, aztán március óta majdnem 6e belement, csak azt nem tudom, hol...lehet valami manók pörgetik az órát esténként
Jövőre összehozunk egy szlovák kört!?
Ez nagyon szép gondolat !
Egyetértek veled .
Lehet,hogy Atti nem sietett,mikor együtt mentünk.Mikor te mentél vele meg sietett-ennyi.
Egyszer mostmár motoroznunk kéne. Az nekem már az "erős" túratempó.
Atti nem is megy rosszul azzal a túra szerkezettel,de hát csak túra gép, Igaz ő 1 személlyel volt,de azért ő még csak túra tempóban megy,két személlyel lájtosan tudom tartani vele a tempót,nem kell kapkodni.
A bandit az tuti jól megindul nyomatékból
Szigorúan csak 200 alatt..
A kiülésről jut eszembe: Ott a Kiss Atti a Dövillel. Hát, őt tudom követni, de nehezen.
Pályázós ismerősöm a múltkor elismerően nyilatkozott a banditról, mondván az 1000RR-rel nyomaték ből nem tudta befogni,(1gyel kisebb első lánckerék) meg is lepődött.
Száz a fujiwhite. de ha megkeresed Tibi_UA kollégát, lesz az olcsóbb is.
Nekem még a tartósság, minden nap rajtam van, a schubi ilyen szempontból 10ből tizes, majd levillantom, hogy néz ki a bele.
Túra tempó=200 alatt ?