Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs sok pénzem rá azért marad erre :)
Nekem is van eladó Pitem, pályagumikkal...
Sziasztok srácok valószínű Pitbike túlajdonos leszek véleményt szeretnék kérni erről nem szeretnék rögtön BSE-t venni street-re venném max néha finom terep? Pitbike
Akkor már jobban van a kezed? Csacsa?

Lesz egy srác, aki az én 110-es Pitemmel fog indulni...
VÁÁÁÁÁ má csak 2t alszunk aszt RÉSZING
Sziasztok!

Rám számíthattok!

#Zé! Kérhetném, hogy azt az emelőt hozd el nekem léccike, amit Bábolnán kaptam kölcsön?!

Kriszti
,
Hello Mindenki!

Július 16-án azaz most szombaton lesz a Magyar Pitbike SM bajnoság V. fordulója a RabócsiRing-en Máriapócson!
Pálya infó: http://www.rabocsiring.hu/inde...

Minden eddigi versenyzőnek és újnak továbbra is kötelező a részvétel!

Időterv, 2011. Július 16 RabócsiRing
MAMI-kupa V. forduló
Adminisztráció, gépátvétel és traszponderek átvétele: 7.00-10.30
Szabad edzések: 8.20-8.40
Időmérőedzés 10.30- 10.50
I. futam 13.00.- 13.25
II. futam 15.45.- 16.10

Gyertek versenyezni vagy nézőnek!
megvan hozzá de nincs rajt
Gratulálok Józsi
kipudob?
Hello ma vettem egy bitbiket egy hona cr80 as vázba avn beleépítve igényesen..segítségeteket szeretném kérni h milyen fogaskereket tegyek hátulra h menyen is de erő is legyen benne? most 50fogas van rajta...egyik haveromnak 110et megy végre azt van rajta 36 os asziszem....
Kérlek titeket segítsetek...
Jah és valakinek gyári kipudobja van e? lrdekelne egy full szép csillogos állaputú mert az enyém levan festve....

köszi a segítséget aki ir

üdv:djcsaszis
helo engem érdekelne a fogaskerék
Vasárnap pitbike MX Cegléden , aki tud jöjjön!
hello kis segítség bekötési rajz
Sziasztok!
Szereztem egy pitbikét, de az összes kábele el van vágva.
Fekete dobozon 5 kis saru van. Gyujtásból 3 kábel jön ki. Holnap tudok csinálni képeket. Tudna valaki segíteni?
szia!
megkaptam! köszönöm..
Haliii

Ma feladtam a kerekekettt !
. .
norbi
Oké.
Azt nem is veszünk köszönöm nobi
hali biztos lehet.... annyira nem vágom... de vannak itt nálam okosabbak E téren lehet hülyeséget mondok de szerintem a tiétekre nem is lenne szükséges,azért nem raktak rá gyárilag se a nagyobbakra lehet hogy nem árt 140-150-160 de egy 125-re gondolom nem szükséges
Hy Norbi.
Azt szeretném kérdezni hogy lehet fel rakni a pit-re olaj hűtőt? Adnak hozzá konzolt is.
Szia!

Nekem van, de a tengelyátmérőm is 12-es és nem 15-ös!
Ha kell, írj!