Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs béna voltam SZEPTEMBER.25!Gyertek sokan
Hogyne lenne jó!Műkszik,de dobom telódra
írtam a csika@c2.hu-ra,de vissza dobta
jó ez a cím?

70/591-4848-ra dobj egy sms-t,ha nem kaptad meg
Most akkor írsz mailt,hogy hova küld a cumót,vagy nem adod?Tényleg kéne,holnap má lesz annyi meló, eszembe sem lesz
Na, és a rúdtartó
Na ez a nem mind1!(Dani 5év)
csika1 megnyeret az egészet.(a rúdtartót is)megnézem Csabi,lehet van még 1 sárvédőm.
Danatama !Mi lesz 16.-án?Kíváncsi vagyok!(Tankcsapda koncertre gondolsz Bp.-en?)vagy a 25.-i pécsi derbyre?
Tehát kedves hölgyeim és uraim !Szept. 25.-én Pécsett a Baranya Ringen Pitbike SM ,robogó és gyerkőc derby!Részletek holnap!

uff
Hali
Körülbelül ugy ahogy mondod amikor elkezd füstölni
köszi, ezzel tisztában vagyok, arra irányult volna a kérdésem hogy van-e előírt üzemóra amikor pl: magát a dugattyút kellene cserélni, illetve vezérműlánc, szelepek és a többi kopó alkatrész cseréjére van e ilyen, vagy addig használjátok amíg el nem kezd füstölni például?
Hali köszi az infot gondolom a 160ccm megáll 100 és 120 között?
A hátsó felnit megnézted 2.15 széles? amit kérdeztem multkor mondtad megnézed
Jaja, kell. Leginkább hogy ne takarja be annyira a hűtőt.

Az YX 172ccm 4V most akciósan van! A képre kattintva bővebb infót szerezhetsz
b_ricsi:

YX blokkok karbantartása (ezek, adott köbcentire a legerősebbek): 10-15üzemóránként olajcsere
2 olajcsere után ellenőrizni a szelep hézagot, igaz nem szokott változni
Ha krosszra használod, akkor légszűrő olajozás és rendszeres tisztítás.
Majd jövőre lesztek megcsúfolva .Addig a zászlórúd fogó jány gyühet hozzám is rudalni
Gyertek Szept 16.!
Kell az RPT 70 re sm sárvédőnek?
nekem is a crf 50 első sárvédő van fenn a 70es idomoson
Amúgy mennyiért van a 160 és a 172 v4 eladó blokk?
Nekem összes kell vagy egy sem ,akkó veszek újat
Köszi!
Kell!
csika@c2.hu-ra írnál nekem?Adom ott a címet.Írd már oda,hogy pitbike cucc,mert jön annyi 5 perc alatt, azt sem tudom ki kicsoda
Pedro:

nekem csak az első sárvédő kellene! (fehér, CRF50-es) Eladó úgy is?
Crf idomzat fehér,matricával vagy anélkül.(2db tank idom,2db ülés oldal+ sárvédő,első rajtszám.első sárvédő)
6e
Köszike.Jól esett!(meg én is)
Ma már mentem,de a kesztyűt úgy húzták le -fel,mert a gázkaron kívül mást nem tudok szorítani.
Amúgy szept. 25.-én meghívásos ,,edző" futam Pécsett a Baranya Ringen Pitbike.Robogó gyerköc raccse.Hétfőn dobok fel plakátot!Meg van hívva mindenki.Pénteken edzés du.-án.További infó később.
uff
hello, azoktól kérdezném aki már régebben használja a pitjét versenyszerűen hogy milyen szervízintervallumok vannak(hány üzemóra), gondolok itt szelepek, vezérlés, dugattyú, váltó, stb, tehát mennyire bírják a strapát? Főleg lifan, és yx blokk érdekelne...
Mesterek!Ha van valakinek eladó, crf 50 stílusú levetett idomzata,tanksapkája meg ülése, kiabáljon már rám!Kösziiiiiiiiiiii