Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia !Vészi Laci vagyok.(-:

mmse1@freemail-ra küld képet árat,elérhetőséget(DNM teló)

kell neked 730-as első?

üdv
Méretezd át 70%-ra és akkor berakja.
képet nem enged felrakni
Őket nem zavarta az eső!Engem igen!kis gyakorlás ma.
Én nem tudok menni Balassagyarmatra. Mint számomra kiderült akkor lesz a Pitbike MX bajnokság utolsó futama Siófokon.

Tegnap kaptam néhány információt a balassagyarmati futamról:
Nagyon jó hangulatú verseny, ahol nagyon sok néző van jelen, lévén hogy Balassagyarmat központjában van a pálya.
2 napos (szept 11. és 12.), este koncertek is vannak.
Mivel hogy utcai pálya, ezért 100%-on nem szabad menni rajta, annyi változás lesz tavalyhoz képest, hogy jelentősen lassítják a "pályát", lassítók beiktatásával.
Nagyon feszített a program, így ha nem mennek pitbike-osok min.20 an, akkor valamelyik másik kategóriával lesz indítva, természetesen külön értékelve.

Kör kérdés: ki akar menni B.gyarmati MAMI kupára?
Zé (valószínűleg) Csacsa ?, pedro,? danatama?
Baxxa+ ez az eső!
Üdv!
Én szemszerint igen, de valszeg nem sokan leszünk pitesek, ezért bőven jó, ha hozzátesztek minket vmelyik kat.hoz, amelyikben szintén kevesen állnak starthoz.
Ha van végleges időterv, tedd meg ,h beírod ide is, mert a szocformulán kevésbé igazodok el.
Thx!
Balassagyarmatra jöttök? Elég feszes az időterv, úgyhogy mielőbb tudnunk kellene.
Hali

Akkor szerencsére nem maradtam le semmiről.
Milyen kerék volt vagy milyen csavar szakadt ki? Esés lett belőle?
Remélem nincs semmi baj!

Üdv MuZs
Sziasztok!

Sajnos a mai Pitbike SM versenyt elmosta az eső...
Mi reggel már Kecsón voltunk, és beszéltem is néhány résztvevővel hogy már ne induljanak el ha eddig nem tették.
3-an voltunk azért, akik kitartottunk egészen délután kettőig, a "hátha délutánra jobb idő lesz" címszóval.
Amikor egyszer úgy tűnt hogy talán jobb idő lehet és vagy már negyed órája nem esett az eső, a "félprofi" versenyző és a Kári Peti felmerészkedett a pályára. Persze még teljesen vizes volt a pálya, és mint kiderült elég csúszós is.
Peti fejezte be előbb a körözgetést, az egyik jobbosban kiment a motor hátulja és dobott egy "highside"-ot, szerencsére neki és a motornak sem lett baja.
A másik versenyző még tudott menni néhány kört, egészen addig míg a célegyeneseben ki nem törtek a csavarjai a vadonatúj öntött supermoto kerekekből...
Szóval az idő ma jól kicseszett velünk, de majd bepótoljuk ezt a versenyt nemsokára!

Ha az idő is úgy akarja, akkor jövőhét szombaton megyünk a Kakucsringre egyet motorozni/edzeni, aki akar jöjjön!
Szevasztok!
Eladnám pitbike-om lifan motorblokkját, mert nagyobbat szeretnék venni.
Hibátlanúl működik fél évet használtam olajat rendszeresen cseréltem és rendesen be lett járatva! Nagyon nyomatékos, erős kis blokk!
125ccm 4 ütemű 2 szelepes
msn/e-mail:norbids@freemail.hu
Tel:06-30-553-4615
Irányár
:30ezer Ft
Ha érdekel hívj vagy Írj bátran.
Hali! Nekem semmi érezhető változást nem tett. Láthatót viszont igen:olyan szr a tömitése,h folyt az olaj. Loctite-al kellett rásegiteni.
üdv mindenkinek. én a tankira megyek idöjárás pont megfelelő.
Én se tudom , mi a tökömet csinájjak? Pitbájkot vigyek v csónakot, v feküggyek vissza inkább alunni?
Száábúúsz Józsibátsi hát te mit csinázol most otttilyenkor
Én itt vagyok Kecsón , volt egy kis zápor de már felszáradt!
ok
Szia!

Vészi Laci kolegát érdekelheti. Mondom neki, hátha elkerülné a figyelmét a beírásod!
Sziasztok!
Pitbájkomban DNM teleszkópvilla van elől, nagyon pöpec, csak a kisebb változat, asszem 655mm a teljes hossza, nekem jobb lenne krosszhoz a 735-ös változat. Ezért eladnám, vagy cserélném, nektek sumózni pont jó lenne szer.tem.
érdekelne v.kit?
Holnapra jobb időt mond! Ne aggódj!

Itt a holnapra tervezett időterv:
Szabadedzés: egész nap folyamán, kivéve időmérő ill. versenyek
időtartama alatt.
Időmérő edzés: 11:45-12:05
Futam I.: 14:00-kor
Futam II.: 16:00-kor
Futam III.(igény esetén) : 17:30-kor
Díjkiosztó: 18:00-kor

Mi kb fél 9 felé már ott leszünk. Igyekezzetek, hogy az időmérő előtt még legyen idő edzeni!
info: +36-70-355-7480
itt szakad az eső
remélem holnap jobbidőlessz
Sziasztok!

El nem felejteni, holnap pitbike SM verseny Kecskeméten, ahol egy "félprofi" motorversenyző is tiszteletét teszi és természetesen indul is, az OPEN kategóriában!
Hát azt elhiszem. Én már a 40-től plafonon voltam, eltudom képzelni a helyzeted. Mindig azzal foglalkoznak amivel nem kéne.. bezzeg amikor a szomszédot kirámolják akkor sehol sincsenek.
Itt sem az egykeróval volt a gond. A köbcenti böki a csőrüket. Én összetenném most a kezem, ha 40 lenne.
Én utcán használtam a gépet. Azért lett az a 40 is mert nem akarta elhinni hogy 50-es. Szarabbul is kijöhettem volna a dologból.