Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a 4.-e.11-12.-e,18.-a és a 25-26.-a.
Vagyis maradt a 19.-e.(nekünk)
Helló! Csúszott a pitbike-om kuplungja, ezért szétszedtük, lamellákon minimális kopás látható,de nem körbe hanem helyenként, ellenben a nagy kuplungrugók végei a vastagság felére elkoptak. Külön-külön, vagy együtt okozhatták a csúszást? Lehet ilyen alkatrészeket külön beszerezni?
Egy kis érdekesség:
Valós (mért) teljesítmények különböző blokkokról:
Lifan 125ccm: 8,5LE és Lifan 150ccm: 12,5LE
teljesíménygörbéik

YX 160ccm: 14,5LE és YX 184ccm: 17LE
teljesítménygörbéik

YX 172ccm 4 szelepes: 20LE
teljesítménygörbe
Laci:
Szeptemberben, melyik hétvégi napok tuti nem jók?
99%,hogy Pécsről nem megy Balassagyarmatra senki.)-:
Az új Kecsó időpont viszont érdekelne,mert nagyon be vagyunk táblázva programokkal.

uff
átjött,majd agyalok rajta
Én kimérem a 9 decit és csak annyit rakok bele
Ne legyen igazad, de holnap belekukkantok. Bár járt szépen, se csörömp, se semmi.
apraszaki:

Biztosan sok bele az 1 liter olaj. Nézd meg a nívópálcát, max a barázdált részig legyen. Az is lehet mikor rátöltötte, még maradt a blokkban egy kevés olaj és így már biztosan sok volt neki.
Ez tudja okozni a teljesítmény vesztést is.
Lehet, h érdemes volna belenézni a szívócsonk felől, nem volt-e gyűrűtörés?
Érdekes, mert eddig is volt már, hogy megkergettem rendesen, de nem fosta így össze magát. De mitül gyengült el előtte?
A lifan nekem sem nyomja ki, de az yx az hajlamosabb rá valamiért.
Ez elég tömör hsz volt.
Okés Csacsa. Én tuti nem tudok most menni, akkor eddig Te és Zé mondta hogy valószínűleg mennétek.
De, nemrég cseréltem, de eddig is ráborítottam az egy litert, és nem volt hasonló jelenség.
Vagy szigorúan elég a kilenc deci?
apraszaki:
nem töltöttél bele mostanában olajat? Mert akkor szokta kiprüszkölni ha túl van töltve!
Ez rendben is volna, ha nem mentem volna előtte is sokat holtpont mögött, de eddig sosem folyt ott.
Hali
Hát szerintem az egykeró miatt folyt ki az olaj én is amikor kerozok picit nekem is folyik egy kevés olaj a cső végén.
De én nem vagyok valami nagy szakértő majd a többiek segítenek.
Hali tipbájk fanok! Tegnap úgy jártam, hogy a blokk tetején lévő (kartergáz?) csőből hányta az olajat a kis dög. Előtte mintha gyengének éreztem volna. Járt már valaki így? Hibaötlet? Ja, és többnyire holtpont mögötti egykeró előzte meg a behányást.
Szia

Semmi különös elég nagy a pangás
Milyen pitet szeretnél venni?
Csá!Ha megtudom főzni a chéfet hogy engedjen el akkor megyek(ünk),csak ez a rákos biofesztiválvakítás pont ezen a hétvégén lesz ,és elég sűrű a program a melóhelyen is!Valahogy megódom
sziasztok,
előkerültem
miujság erre?
képzeljétek lehet végre tudok venni saját pit-et!
szi Laci!
küldtem mailt, de nemtom elment-e?hibás cím?
ha nem 30 4721845
rohanok(kőműves)