Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocs a páncél(gyerek)
Mai esemény!Jó volt köszi Laci
valakinek gyerek felszerelés?Páncél Xs méret,új cross nadrág xs méret.15000.-/db
Pit 10-es kerék új 2.50-10 3000.-/db
Pécs 30/2982225 Attila
Lecso:

Jelenleg nem tartozkodok MO-n ezert legkozelebb kedden azaz 10.en tudom felvenni a telefont illetve visszahivni, vagy visszairni. Koszi, csao mindenkinek.
Üdv. Józsi
Írtam egy e-mailt a motoactionon keresztül.
Üdv. Patrik
Holnap azaz 07-én szombaton lesz pit sm Kalocsán? Elmennék megnézni ha akkor lesz, pont szabad leszek. A régi reptéren lesz?
Lehet igazad van
Milyen szép motor!Ez is csak egy Kínai .Nem ?
Sajna Kalocsára nem tudok menni Zé.(Attila)Pécs
Elég jól néz ki a gép 160 ccm 4 szelep monjuk az ára is komoly 2600 euro ezzel már lehetne indulni sm be
zsír nagyon! de sajnos szarrá ázott a pálya es ez mar nem homok volt!Elvileg hnap is megyunk csak hááát az idő ki fog baszni velunk!igazabol azt nem vagom h beállítom a láncot es megint megnyúlik,ez miert van?ti nem jonnétek vasarnap csévre?
na gratula! miylen a gép hogytetszik?
jah piliscsév érdekes, nagyon süppedős homokos, de azért lehet ottis joot motorozni
debreceniek valaki nem akar motorozni debrecenben a városban jolenne megnézni mitcsinálnának a lámpáknál az autósok ha valaki bennevan szoljon :D
Valaki RPT elérhetőséget?

Az adatlapján van egy honlap, ott egy telszám, de nem veszik fel.
Lesz, igen. Péntek délután szabadon választható, fizetős edzés, szombaton pedig a szokásos menetrend.

Ha sikánosabb, vagy kisebb pályát akartok jelezzétek, hátha tudunk megoldást.
egyik haveromé
voltunk kint multheten egy rakás szar volt a pálya, mentünk 6métert es fél óraig szedtuk ki a gépeket a sárbol!
Amugy egyból kettőt vettél vagy haveré?
Hy ha úgy van akkor egyszer kinézhetek pcsévre mert még nem voltam de szívesen kipróbálnám
ha még keresel bőr ruhát én tudok neked segíteni.
ki merre szokott csapatni?esetleg piliscsév?jó lenne többen tolni a pályán
üdv pitesek!az új gépem
Ezeken, ha kinagyítod, látszik hogy van rögzítve a horoghoz. Nem írtad, milyen a kocsi, ha nem valami csupaműanyag hátuljú akármi, akkor lehet van egyéb lehetőség is feltenni, de mindenképp egyszerűbb, ha van horgod!
Hali! Köszi, hogy írtál! Arra lennék kíváncsi, hogy a tartó az a vonóhoroghoz van-e rögzítve? Ezt azért kérdezném, mert jövő héten jár le a kocsi műszakija és addig be kéne szereznem gyorsan egy vonóhorgot, mert nem akarom újra leműszakiztatni. Vagy esetleg vonóhorog nélkül van-e valami megoldás az autóra való rögzítéshez?
Mivel rengeteg motoros, robogós szeretne Csabitól elbúcsúzni, úgy gondoltuk, annak a lehető legkulturáltabbnak, legméltóságteljesebbnek kell lennie.