Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

m3nyus a kinai inner rotort hogy tudom beállitani hogy faszán mükodjon? segits! vagy valaki aki már basztatta. köszi.
hát kínai.. szerintem hajlik rendesen, probálj renthalt szerezni
de jó minőségű?nah jössz a versenyre siófokra?
Van fényképed róla?
van egy 4 dugós fékem, alsó felső komplett, fémfékcsővel, sinter betétekkel
alu van 4k ért
http://www.kepesmotor.hu/motor...
PITBIKE
CROSS
ENDURO
ALKATRÉSZEK

PITBIKE ALKATRÉSZEK MINDEN MENNYISÉGBEN NÉZZ BE
őőő van nekem egy simsonom amit csinálgatok és azt mondták hogy egy pitbike fék éppen elég rá
Gyarmaton olyan flikflakkokat teszünk be amilyet kitaláltok pályaberendezés közben. Csak ott kell lenni, és szólni-csinálni.

Kategória meg olyan lesz, amilyenre van igény.

De a szervezőknek senki sem szólt még semmit.

Így azért nehéz...
Hali mindenki! Most vettem egy, Zonghsen pitbike-ot 125cc 1éves elég jól harap bár nem sokat tudok ezekről a gépekről.SZERINTETEK MILYEN? VAN VALAKINEK EZ A TÍPUS?
es mennyi az az olcsó?
amit most vettem arra kellene!Jössz pénteken versenyre siofokra?
mire kellene, milyen villára, komplett kell alsó-felső, fékcső, tárcsa?
olcsó van, csak az nembiztos hogy joo
Szevasztok nem tudtok valami olcsó tárcsaféket
csaó! Nincs valami jó kormányod olcsóééé?!?!?!?
Király! Ez ám a hozzáállás!
Aztán következő alkalomra meg megnézzük a pécsi track-et
Ha végelesz 28.-án a gyerek versenyének érkezünk Kecskemétre.Lehet csak a futamra!attila
Az Attila mondta hogy nem jó neki se a 28. se a 29.-e.
Reméltem hogy neked és Tamásnak legalább jó a 28.-a, 29.-ében biztos voltam hogy te is ott leszel a megnyitón.
Meg azért is gondoltam Kecskemétre, mert még az van talán a legközelebb hozzátok ill. talán kevésbé gyors pálya pl. Kakucshoz képest.
Kapjátok össze magatokat 28.-ra és gyertek Ti is egy jót versenyezni!
Tehát a körkérdésből az derült ki,hogy a többségnek jó?!
Akkor hajrá.
Gondolom Balassagyarmat is jó hosszú,gyors pálya lesz.Bár a hangulat miatt én biztos elmegyek.Remélem más is.És ha kecsón lesz ,,sok" 110-140-ig akkor lehet Gyarmatra is kéne intézni külön kategóriát.Amúgy még nincs teljesen lefutva részemről a Kecskemét(a kedvenc pályám) csak nagyon zsúfolt lesz a hetem.Meg hulla fáradt leszek.
Szia Pedro:

Egy-két körkérdést tettem pár ember felé többek között Attila felé is, de nem tudtam mindenkivel egyeztetni, így veled sem, mert ahogy tudom külföldön vagy...
A következő hétvége 09.04-05. napok, nem jók mert rendezvény van a pályán, az azt következő hétvége meg már MAMI kupa, igaz nem tudom ki akar utcai "pályán" menni...
Azért is lett 28.-a, mert mondta Attila. hogy 29.-én Pécsen pálya megnyitó és gondoltam azon résztveszel.
Így sok választás nem maradt, ami a dátumot illeti.

Amúgy meg nem akartunk nélkületek versenyt rendezni! A Tomi-t meg nem értem, pont ők hoznak tieteket általában akkor miért nem tud eljönni akár egyedül is?!
Plusz nyugodtan jöjjön mert lesz kisebb köbcentis kategória, így ebben sem szenved hátrányt!
Nekem nem túl jó a dátum,mert előtte érek haza és 29.-én Gokartpálya megnyitó Pécsett és arra kell készülni.Attila fiának aznap van versenye.Talán a 2. futamra oda érne.A Tomi meg nem megy nélkülünk.Egy körkérdést megért volna a dátum kitűzése.Szerintem.De nélkülünk is lehet versenyt rendezni.

Uff
Üdv
segtség kellene haveromnak van egy kínai pitbike-ja és karbin van egy pillangószelep amit oldalt lehet csavarni menyi levegő menjen be és a probléma elzárom persze nemindul.. nem kaplevegőt de kinyitom egy kicsit és már pörög a motor csövön de gázadás nélkül valaki esetleg tudna segíteni miért van ez?
Srácok! pit csere érdekel! sőt pótolok is ha szükséges!
üdv
Egy ricnivel beljebb engedtem a tűt a karburátorban.