Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt egy ilyen pálya de jó volna nekünk is .
Józsi látom neked meg sikerült bekapcsolni a gépet!
Aj de sok gumi és sehol egy ugrató!
Jobbulást Pedro!

Jól néz ki a pálya! Elég tempósnak is tűnik. Most aztán tudtok rendesen edzeni!
Látod Pedro a cross pályán nem törted össze magad itt meg pórul jártál! Jobbulást!
Pécsi pálya
Dani
Hejj!Ma dobtam egy laza 10pontos tripla Lutzbergert robogóval a pályán.Kis vér ....stb.El is ment a kedvem egy időre a motorozástól.Persze csak kis időre.Holnapig.
70 616 9438
add meg a számod, egy órán belül érte tud menni a srác! csak el kell érni valahogy!
Csá! A gumi majdnem új kb. fél óra motorozás van benne ,a szélén még megvannak a szőrök .Első keréken volt fent és vettem helyette egy keskenyebbet ezért adom el.Ha érdekel küldök róla képet az email címedre!
Üdv!Nagyon megköszönném, ha valaki elmagyarázná, hogy működik a pitbike kuplungja? Nem látom át és k.rvára izgat, hogy az a kis rugós pöcök, miként mozgatja a lamellákat!?
ez lehet hogy kell cimbinek!csak nem tudom hogy inkább új vagy használt is érdekli! ma lett kész neki egy motovert-be a 160as blokk lett téve
harap a gép
Hy!Nekem van eladó 12" gumim 120/70 kenda
Hali
Elöl 3.00 gumi vagy 90/90-12
Hátul 110/70-12 vagy 120as gumi általában HEIDENAUBA vannak jók a K61 árban és minőségben is
halihó.SM-hez 12col-ban milyen széles/magas gumit használtok?
Pitbike kipufogót keresek , van vkinek ?
norbids ha kicserélted a blokkot légyszi tegyél fel 1-2 képet
kössz
nem
felnézek
felvettelek msn-re ha nem gond!
elöször csak megtanulni vele az alapokat,meg max kisebb terepekre menni vele
Persze itt mindenki segíteni fog szerintem
attól függ mennyit szánsz rá? de érdemes 150000ft tól felfelé nézni azok már jobbak lehet velük pályára menni nem kell félni hogy kiesnek a küllök meg reped a váz...
Mire szeretnéd használni?
bocsika
majd segítessz hogy milyet vegyek?
bátyám nem tud segíteni,mert nem ért a pitekhez!
Szia

Azt hittem már nem is válaszolsz ha lehet egy jó tanácsom inkább ilyet ne vegyél
többet kell szerelned mint amennyit menni fogsz vele
kettőből négybe kell tenni