Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah, és még valami. Ha utcán (is) szeretném használni, készüljek fel a folytoson ba****ra? A rend éber őrei lehet, hogy nem díjaznák...
Hey-ho!
Nagyon elgondolkodtam azon, hogy mi lenne, HA bizniszelnék magamnak egy pitbikeot. 125-ös vagy 140-esről lenne szó. BSE tetszik, valami vélemény? Kb hány üzemóra után kell hozzányúlni a blokkjához? Van valami, amire érdemes jobban odafigyelni?
Előre is köszönöm a válasz(okat), további kellemes estét és motorozást kívánok!
Szia!

Az én motorom is sok benzint kap,lassan nekiállok megcsinálni.Neked,hogy sikerült belőni?
Köszi!
Nincs mit! Örülök hogy jó lett!

Itt meg egy őrült tempójú Pitbike SM videó, olaszból:
iTT
Igazad volt uram! Nem volt gond a szelephézaggal, sok volt neki a kaja. De legalább megtanultam azt is belőni, bár nem nagy ördöngösség. Köszi!
Szia MuZs:

Király, hogy jössz!
Nem szükséges levenni a lámpát, max ha könnyíteni akarsz a mocin
Valami rajtszámot rakj majd a motorra. És ahogy írtad nem kötelező a teljes bőrruha, de a bukó és a kesztyű igen! Plusz bármilyen egyéb biztonsági eszköz ( térdvédő, könyökvédő, stb.) jól jön!

Eddigi rajtszámok, amikkel már mentek:
#1 #36 #32 #53# #26 #11 #68 #51 #9 #69 #4 #126
Hát nem észrevetted...
Lemaradt róla egy kis design, és akkor nem vetted volna észre hogy a Petiét kaptad te is
De addig is, ne ezzel foglalkozz, hanem kapd össze a környékbeli brigádot, aztán támadjatok mind 2 kategóriában!
Fúú de komoly az elsősárvédőm , vagyis a Petié, egy kicsit tsopperesre sikerült de naon facca
Hali

Akkor ide nem kell teljes bőr ruha meg a motorrol le kellene szerelni a lámpát vagy maradhatna mert ezt már nem fogom kihagyni , ugy szervezek mindent hogy el tudjak menni
Nem, nem volt senki. Meg ahogy látom kevesen voltak az összes kategóriában...

Na de hogy jó hírrel is szolgáljak:

Pitbike SM versenyt rendezünk 08.28-án a kecskeméti gokartpályán. Saját rendezés, tehát nem csak jó (remélem ) hanem olcsó is lesz

Ahogy látjátok kettő külön értékelt kategória lesz, tehát a kisebb köbcentis motorosok sem lesznek hátrányban!

Pálya: Kecskeméti gokart stadion
Kategóriák: I. 110-140ccm-ig
II. Open ccm

Díjazás: Kategóriánként az első 6 helyezett részesül tárgynyereményben, Kupák, érmek + egyéb

Tervezett időterv: Edzések 10órától
I. verseny: 13.30-tól
II. verseny: 15.00-tól

Nevezési díj: egész napra: 6.500 HUF (8tól 18-ig lehet a pályát használni)
13h-tól 4.500 HUF (13-tól 18-ig lehet a pályát használni)

Jöjjön mindenki, mert ez a legolcsóbb és legjobb lehetőség egy jót versenyezni!

És persze a plakát... amit terjeszteni, terjeszteni!
Úgy látom hogy senki nem volt Kalocsán a MAMI kupán a pit SM -ok közül?
Köszi előbb utóbb összejön egy pályázás valahol én is mennék szívesen
MuZs:

megmutatom hogy kell, ha végre eljössz egy Pitbike SM versenyre...
Amúgy nemárt minden olajcserekor ellenőrizni!
Itt egy vidi, hogy hogyan kell beállítani:
iTT
Ezt mennyi idő után kell állítani mert nekem van benne 1200km és még nem nyultam hozzá vagy ez nehéz művelet vagy hogy kell?
Nagyonszépen köszönömszépen!
Nemtom lesz-e, én sajnos nem tudok menni.
Neked az YX 140-es blokkodhoz: szívó: 0,08mm kipuf.: 0,1mm ,persze hidegen.
Lesz pitbike-ozás Máriapócson hétvégén?
He csávók! YX blokk szelephézag adatait vágja valaki?
érdekelne hogy megvN E MÉG Z A BLOKK ÉS HOGY MENYIÉRT ADOD
VÁROM A VÁLASZOD PEGASOBETYAR@CITROMAIL.HU
jaja voltunk, kurvára tetszett!Nagyon pöpec a pálya!most is mennenk 7végén csak nem tudunk most kocsit intézni amivel levinnénk.
Tysonn ti voltatok Dunavecsén a hétvégén ? Hogy tetszett?
a kipuffogó és az 1 ik fejidom külön mennyit kostál?
Hali emberek-nemreg bontottam egy alig használt pitbiket,a hátso kereken kivől minden van,ha kell valami hivjatok 06304906559
de kozel van a palya
nagyon szar szted?
Az egy homokozó!
sziasztok!Ki jönne szerdán Piliscsévre?Üdv
ha van vkinek kedve jöjjön