Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha összetudom pakolni elég jóra a gépet akkor lehet hogy még idén is kitolom a szezon miatt a képemet de nem igérek semmit, most elég szarul állok motor téren az összes gépem szar.
Majd kialakul.
ÜDV: H Tomi
Elnézést kérek, h mertem bármit is írni és kérek engedélyt meghunyászkodni.
Sajnálom, h eddig is zavartam itt az embereket ezzel a hülyeségemmel. Félreértés volt a részemről.
Helló! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok! Lifan pitbike-om van, de a kuplungnak valami baja van.. Ha berakom 1-esbe, rálépek a hátsó fékre, majd nagy gázzal kidobom a kuplungot nem fullad le, hanem elpörög.. A kuplung melyik része hibásodott meg? Alkatrész csere nélkül orvosolható a hiba? Előre is köszi :)
imu bocs h nem mentem hétvégén csak nemvolam ithon meg am sincs most 2 es em:S:S valaki nemtudja honnan tudok rendelni külön váltó fgaskereket lifan 138ccm es blokkba?
haliho zé. nem hiszem hogy bátorság kérdése a racingolás. valakinek az élete a motor , ez lehetsz akár te is, valakinek meg a hobbija, valakinek meg nem tellik rá, valaki meg egyszerüen nem akar racingolni és kész. az én véleményem az: ha egyszer beleásod magad a versenyzésbe, nem másrol szol mint a pénzrol. kinek mien gépre telik, hogy versenykész legyen . na most jon az hogy nem arrol szol , csak a bandázásrol meg hogy fude jo motorozni.(megjegyzem a verseny az arrol szol ,hogy en legyek a legjobb) na most oda a lényege a pitezésnek, hogy piri pénzbol zsír élmény minden hétvégén, most meg ott tartunk hogy mindenki 100.000.- ket kolt erre a kis gépsárkányra.
további jo versenyzést kivánok mindenkinek, ti legalább emelitek a szinvonalt magy.országon .igy tovább , kitartást
remélem tankizunk még együtt 1000.- forintbol/nap .
saját vélemény nem kell senkinek magára vennije.
nem alkalmas versenyre. csak 2m széles. elözni nyima . de bandázni lehetne
esetleg malacokra cserélném
MCM150 Pitbike Supermoto versenyre felkészítve eladó !
210e
Jövőreeee?
Ne bassz ki velünk, legalább Bgyarmatra gyere már, ha Kalocsára nem is!
Be fogom mostmár szegelni tényleg. Am most sem a motoron múlott, hanem a balfaszságomon, h olyan szarul startolok, mert mindig fosok , h bestartolok, aztán csak a kavarodás van.
Pedró jobban jött el, majd kb egy kör kellet, h visszaszerezzem a poziciót, addigra meg már Csacsa meglépett tőllem és csak arra törekedtem , h ne dobjam el a vasat a többi kör alatt.
Még1szer gratulálok mindenkinek, aki csak vette a bátorságot és eljött racingolni.
Egyszer kéne a tankin rendezni valami meghívásos(nem bajnoki) pit mx versenyt!
tanki:szenvedés a napon. azé jó vót. .
no egykis szinvonal. . (3. kép)
Oksa akkor majd eggyeztetek vele valamit, meg majd lehet hogy veled is télen egy motorba.
ÜDv. H Tomi
Hali!
Lenne egy 2004-es 125-ös Husqim,amit szívesen cserélnék értékegyeztetéssel pitre...150yx(esetleg lifan) vagy 160yx blokkos gépek érdekelnének leginkább,de mást is megnézek....
Ő lenne az:
Nincs mit! És ezúton is sorry a képekért, de a "fényképész" kezében most volt először a gép, így annak is örültem hogy összejött néhány fotó... amúgy külön kiadtam hogy mindenkiről készüljön!
pedro76 lehet tud segíteni, teló ügyben.
Helló! Gratula a kakucsringi versenyhez mindenkinek jó volt a képek alapján. Viszont szarba vagyok nem tud valaki első gyári vagy nem muszálj gyári villaszárat csak stimmeljen Bse xr 125-höz. Komplett kiflikkel is érdekel. HA tudna valaki megköszönném.
Jövő szezonra valószínű új erővel visszatérek.
Üdv: H Tomi
Köszi a képeket ,jó kis motorozás volt!
Sziasztok!

Feltettem a képeket ide:
Pitbike SM verseny - Kakucs
És néhány kép ízelítőül:
grat . az eredményekhez . .
átküldöm a képeket(helyesen)
Bocsi,hogy leléptünk köszönés nélkül.mi lett a kis sráccal(Noé)?

Holnap este lesz időm,akkor átküldöm ma képeket a Hb-ra!
Színtiszta RPT-s dobogón! Gratulálok a dobogósoknak, helyezetteknek! Zé! csak be kell építened a régi blokkomat hogy dobogóra állhass!