Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tartani? (tele vagyok energiával,őnbizalommal ...stb)
oks !akkor Pénteken találkozáááááááááááás!Este sör-grill!
A 4esen megyek, mert igy is közel 200km,h a meg a pályán mennék, úgy 270, a kisbuszommal egyébként sem megyek száztól többel, uh inkább a rövidebb.
Csak az a vicces kis grillsütőm van , amit Pócson a fa mellé készítettem, de azt mindig vinni szoktam, meg faszenet is.
Majd holnap kisorsolom , h mit viszek, de a zöld még nincs kész, ezért nincs mitől tartanod.
Megyünk Pénteken már lebeszéltem a pályával is .Régen ültem motoron(Kecskeméten) és kéne egy kicsit edzeni.meg tesztelni a titkos fegyvert!
Kéne bíztatni apraszakit!beszállnánk a költségébe.Fifti-fifti.
Te hol jössz AZ m3-ON?Mellik vasat hozod?Bár mind1,mert nagyon durva lett a vasam és úgy is esni fog.(van vizes gumim)
A tüzet elhozod vagy hozzak én grillt?
Jah, ha eljön hozzánkig, akkor elviszem, v ha jönne esetleg Apraszaki, akkor vele is eljöhetne.
Jó, mert pont azt beszéltük ma Csacsával, h ha most sem jön rajtunk kivűl senki pénteken, akkor csak szombat reggel megyünk, mert a múltkor is 3man alkeszkodtunk éjjel visontán.
De ha jöttök, akkor megyünk péntek délutánra-éjszakára.
99%-ra kész a vas.!És lefoglaltam ma a szállást 5főre.Ami azt jelenti,hogy 3 Pécsi induló lesz!És pénteken 2-től edzünk.Este sőr-grill......mi 1 más.Ja nem hoznád el a csajomat Zé?(komolyan)
Feljössz már pénteken ha kész a vas , v csak szombat reggel?
az új bse-t vettem Petinél 7végén elvileg megyunk csévre egy kicsit bohockodni!
hétévégén most kakucsra megyünk, de csak nézelődni.
Milyet vettél végül?

Akit érdekel a chp racing 100e ért az hivja ezt a számot:
+36 30 478 2130
csaoo!Nah vettem pitet! Zsír nagyon !Merre szoktatok menni?7végén kéne egyet csapatni!
Nem tudok nyilatkozni a Pécsiek nevében,csak a magaméban.Ha elkészül végre a vas akkor én megyek.
Pénteken tesztelek, nagy fejlesztésekben vagyok...
Hattööö, azt hiszem rossz a kiírás. Megint.
Úgy tudom, balra menés lesz.
úúúúúhhh dá kámínyh
Pedro:

Kakucson óra járásával megegyezően megyünk.

Csak nem tiszteletét teszi a pécsi különítmény?
Most erre mit mondjak?nagyon nincs összefüggés a kettő között.....
Néhány kép a hévégi Pitbike MX Ajka-i fordulójáról:
Háj!Szerintem nem a karbival van a baj,hanem a szelephézagra nézz rá inkább!Lehet hogy nincs a szívó vagy a kipu.szelepnek megfelelő hézag, és ezért indul nehezen, vagy éppen ha nincs nagy fordulat akkor le is áll
na nm kell a váz mert vettem alaplapot
Szia!

Melyik e-mail címeden tudlak elérni?
jeladóm van tartóval együtt 4e ft!
váz mindennel ahogy a képen látod 34.000ft!

www.motoaction.hu
nm én szarok a papirokra nincs lámpa se meg semmi én az a fajta vok aki megszopatja a jardokat
ú haver az komoly:S am 50 es ként használod?
sziasztok már megin meg szoptam jöttem haza bicskéröl moccival a pittel és a véros közepén leesett a lánc éa az alaplapon szét tört a jeladö tartója meg a dekni is szarrá szakadt