Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képet rakj fel lécci mindegyyikrö
ja egyébként jóreggelt mindenkinek
imu vasárnap akk jössz ki tankira? ugynézki nekem csütörtökön megvan a báájk:D ja meg 1 kérdés aztmondja a srác h gyenge az alapjáraat és 1 percután le is áll mert h nemjó a benzin meg a levegő keveréke lehetséges ez?
Hejj! Mami-Lecsó!Jobbos vagy balos lesz a menet irány Kakucson?(mivel így is jó és úgy is jó. )

Szállás lehetőségek a pályán : - sátrazás 1000.-/fő/éj
2-3-4 ágyas szobák 2000.-/fő/éj

szerda-csütörtökön pályamunkák vannak,de pénteken lehet edzeni a pályán.
van pit vázam használt 2 pontos motorfelfogatással 8e, illetve új 3 pontossal 15e (váz+segédváz) deltás lengőkarhoz valók, van hozzá deltás lengőkar is új 10e, crf idomosak
Sziasztok!

Először is grat mindenkinek aki elindult a máriapócsi esti derbin!

Gondolom jó kis edzés volt erre a versenyre:
Pitbike SM Verseny Kakucs-i pálya, Kakucsring - 2010.07.31. Szombat www.kakucsring.hu

Tehát most szombaton újra Pitbike SM verseny ! Gyertek minél, többen, egy nagyon jó pályán mutathatjuk meg hogy mi is az a Pitbike SM!

A ránk vonatkozó időterv:
Időterv, 2010. Július 31, KakucsRing,
MAMI-kupa V. forduló

Adminisztratív, és gépátvétel, valamint traszponderek átvétele: 7.00-9.00

Szabad edzések:
8.20-8.40
11.00-11.20

Időmérő edzés:
13.30-13.50

Verseny:
16.05-16.30
ha van képet rakjatok fel lécci
van valakinek olcsóé pit váza elsö telóva?
12-12 . elol -hatul.
ok megvan kössz és kereket nem kell venni nemugyvan mint ha endurobol supermotot csnálsz?:D
ird be. mert nem jol hozta
www.tapadás.hu
heidenau racer k61.
holtudok venni debrecenbe sm gumit? vagy inkább netröl rendeljem? a 7 en meglessz jövhéten meg a ruha + a csizma:D
No. Először is Képek egy órán belül a honlapon:
Képek

Másodszor is, szeretnénk minden indulót kárpótolni, tudom, h nem adhatom vissza Máriapócs hangulatát de amit tehetünk:
- ahogy az időjárás engedi, a Diószegi úton megcsináljuk a szokásos pályanapunkat a szokásos áron (3*15perc 3000Ft, és akinek fent maradt köre (tehát mindenkinek), azokat a köröket megkapja gratis. Aki még nem járt ott nálunk, képeket a fenti linken talál!
Időeredményeken dolgozom, hamarosan az is kikerül a honlapunkra: HBmotorosok
szivacsos légszurot be kell fujni (hangyányit, mindenhol érje)légszuro olajjal, akkor látja el a dolgát
surun kimosni,(hasznalati helytol fugg) majd megint befujni. az ara 4-5000.- beszerezhetö: www.pitbike.hu
www.motoaction.hu
Sziasztok!
Amilyen levegőszűrőt a piteken használtok(szivacsos) az mennyire látja el a dolgát?
Értem ez alatt azt,hogy mennyire szűri meg a levegőt?
Milyen árban lehetne hozzá jutni egy ilyenhez?Használt jó állapotú is megfelelne.
Köszi.
ha a pitre elöl a rajtszámtartóra csinálok 1 lyukat és 1 ledes lámpát belerakok meg gátra 1 ien féklámpát ami elemes amit a biciklihez lehet kapni 9 e ft az első hátsó akk azt a rendör elfogadja mert akk kötök rá biztositást és supermotozok nyírábránybaXD
Hali

Nem, 150e valóban a cnc vázas chp, de nem az enyém egyiksem, fast ace as-03 as telo van mind 2 ben.
Hejj!M3nyus elírtad a motorod árát?Vagy mitől lett 150e(250e helyett)?
milyen első teló van benne?
Már megoldottam, a karbi volt a bűnös, el mászott a szint és nem volt elég nyál a karbiban, de azért köszi
de nem vagyok zsírúj se am nem sok idő félóra óra
na de már nemvagyaz van még időd ugorj neki
Ma lehetett volna mert nem volt rohadt meleg a garázsba csak 1 dolog tartott vissza,hogy cudar másnapos voltam . .
csináld, csináld.