Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szivem szerint mennék. de csak aláznátok . ha lehet szurkolni , bandázni megyek.
Jövő héten Kakucsra megyünk, nem?
ja. megtalálod. tudod hol a tanki nem ?
meg egy nagyobb blokk. (nem megy egy )
okés kimek az erdők alatt xD dombosrol nagyábol tudom az útvonalat:DXD am pontosan holvan ahogy elhagyom a nagypályát a menekülttábor felőli úton megyek tovább és bal oldalon?
hát ez van! bár a köridö elég fos, -2mp a legjobbhoz (zé ) sok gyakszi , megy egy nagyobb blokk . de akkor is király volt
jo lessz. hétvégén megyek a tankira gyere te is .
jókis jo volt
//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/... a multkor nemvolt jó a link mitgondoltok ez birnifogja a pályát vagy min első teleszkópcsere? erre cseréltem a héten megyek érte:D
há ja.
Ahaa
Vót röhögni buzik?
de mondjátok lécci h mi baja lehet!
Eddig még semmi, 2 hónap alatt kell küldeniük asszem.
Hali
Na a Jardokkal mi a helyzte faragod már az 50 es hengert vagy mire intézkednek az beletelik pár hónapba?
Itt nálunk úgy hallottam hogy csak ilyezgetnek mert ha elviszik és kiderül hogy valóban 50 es akkor a rendőrnek kell állni a költségeket ami pár százezer is lehet és nem vagyok benne biztos hogy ezt akarná
Na tiprop nem varrok, mer nem tudok.
na aparaszki erre varjá gombot
és 2 hetes lifan cdi 125 ös blokkk van bennne és jo a gyergya tiszta a karbi és mégis ha negyed gáznál többet huzok a gépnek durrob meg befullad na ez miért van?
Hát, tényleg jó nagy szarban vagy!
sziasztok segitsetek mert nagy szarba vagyok ez az ujj gépem

Tedd el Kakucsra!Péntek este ,kolbász-sör verseny!
Fasza volt, h jöttetek!
Készültem grilltémában egy kilótól több kolbásszal, csak mire rákerűlt volna a sor, az eső lehúzta a programot.