Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudod te is jol hogy kérdése. mostanság nem adott a lehetőség. ezt dobja a gép. ha megyek viszem a családom is, jol fogjuk érezni magunkat.
Szurkolni is jó, de elpocsékolt idő, amikor minden feltétel adott, h versenyezhess.
feltéve ha összerakom addigra az is feltétele .
gyere.
igazad lehet.de azert jo ha ott leszek szurkolni
pill szét kapom a karbit
Mehet jobban , mert a szivató egyfajta fojtószelep, amitől relatív dúsul a keverék.
ok ok:D:D köszi am a segítséget:D
akk mien lehetöségek maradtak?
ja én is rögtön erre gondoltam de akko nm menne jobban szivaton
és a karbi is kilett takaritva
mi lehet vele?
Azt jelenti,h szegény a keverék. Lehet valami szemét a főfuvókában v a benzinvezetékbe, esetleg eldugult a benzincsap.
Nekem csinálta akkor is , amikor beázott valami a cdi-doboz környékén.
2 hetes a blokk
hmmm....lehet,hogy én is kinézek a tankira hétvégén ha nem lesz dög meleg .
ez az a ....
a gyertyát ki cseréltem a karbi ki takaritva szikra ojan h agyon baszna 1 lovat de ha beindittom durrog és negyed gáztol többet huzok leáll ja és szivaton jobb szivatón már fél gázzal megy
Jók lettek a képek
most a tank is tele de nm tom h mi a gebac
mert nagyon szeretnék már 1 kiadósat mocc izni
desegitsetek lécci
Ezt nem értem, mert egy jó motoros vagy, és ha összeakadsz egy nálad jobbal, attól nem szégyen tanulni vagy csatában alulmaradni.
Ez inkább a racingfílingről szól, meg arról h megméretteted magad.
Nyilván, ha valaki erősebb jobb motorral vág neki, jobb esélyei vannak, de azt nem szabad elfelejteni, h a verseny addig tart, amig le nem intik és gyakran nem jön be a papírforma.
dioszegi uti állatvásár teruletén . de majd értesulsz rola mikor.
persze ezt gondoltam:D ja am ha van valami pályaépítés vagy iesmi segítek:D egyébként debrecenbe hollehet supermotozni?
ien esös idöben ne menj fel a pályára ha kérhetlek, mert agyagos az ugrato, nagyon laza csuszós (takony). ha kiszárad kemény mint a beton köszi.
persze azt tudom most tervezem a utvonalat mert domboson van kocsmánk :D ajánlom mindenkinek aki arra jár:D sokan motoroznak arra remélem addigra meglessz :D ugyvolt h ma megyek csak nemjöttössze a mai nap:S de jövhéten mindenképp megyek mikor leszel kint kb?