Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hejjj!

Ha nem is motoroztam megérte elmennem a világ másik végére!
Jó hangulat,jó társaság!
(a grillezést hiányoltam,de majd Kakucson)
Köszi . .
A HBmotoron lesznek a képek majd ,majd később
ja, zsír vót, csak az a szájbaqúrt eső ne jött volna
Fotók
negativ.
isten volt a tegnapi sumo. . .
Hali vigyetek inkább dzseszkííít
tudom nekem is ien volt rajta csak a hüje unokaöcsém elesett a motorral és ősszerogyott a dob,összehorpadt
Esőgumi hiányában felcsatolom a vizes útra való jobb kezemet
ugyan ijen mocim van és ugyan ez a baja cseréld ki a gyertyát és ha nm jo akk pipa h az se akk cdi sajnos:(
hello nekem vot egyy fenn is van sport motoron am jo kis dob
mitszoltok hozzá?
ja meg 29 es mikuni karbi durva elöl hátul mislein gumik
na hello már le cseréltem az oriont most épitettünk 1 et 11 napos lifan blokk bfd 125 váz hátul gázos telo elöl forditott lessz
és naon zoral a gép
Már pakolok,csörrenek ha indulok, am minnyá esik az eső, uh őtözz be mislenbabának!
Menjünkmááá!
Ducar 125ccm es blokk eladó(alkatrésznek,illetve használatra is működik csak füstől) gondolom gyűrű cserés max henger, mert nem régiben lett kicserélve a komplett hengerfej,dugó,gyűrűk,csapágyak stb..

adok hozzá:karbi,berúgókar,váltókar,szívócsonk..
ja meg adok mellé ha érdekel egy 6 tekercses 140ccm YX blokkról gyújtás alapot lenkerékkel.

ha érdekel vkit clikk

üdv:Kornél
Csöcs!
nincs még, mer' a héten Városföldön gályáztam, az előbb értem pont haza.
Majd hétfőn veszek egy menetrögzitőt és nekiugrok, mert lehet, h a jövőhét végére azt viszem Kakucsra.
Helló Zé! Be van már építve az yx160?
okézsoké, köszönöm szépen
Megyünk hát!
Szombat délben megyünk, odakészítettem a szűrőt, még vasárnap délelőtt is ott leszünk, bittos összefutunk majd.
heló ha sm ezni akarok komlett krékszettet kell vennem vagy csak gumit és mennyibe lenne? kösz