Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jo szép
Aha, akkor valamit benéztem ,így tényleg kicsi volt az esély a lógásra
Nocsak, vége a szakadt farmeros időszaknak? Csini pizsi!
Az az első tárcsa fudefasza, meg a fék is! Kalács a kisgőzös!
3 motoros volt, és szemből rámkommandóztak, ha el is tudok slisszolni mondjuk a járdán, utána nincs esélyem a kicsivel, az egyik egy zöld enduro bömös volt.
Arról nem is beszélve, hogy kevésbé bosszantom fel őket, ha megállok, oszt tárgyalunk.
Zé azt a kis minicamerát hozd már el pócsra,ha működik
Itt az új machine Apra, nem kellet volna megállni nekik mert amíg nincs tettenérés addig nincs vád he há leccopattak a gyalogossünök szerintem egyenesen át kellett volna keróznod a fejük tetején
Valószínűleg fel.
Nem tudok pontosat, de valami beszívott levegőtérfogat méricskélővel. A motorszámot feljegyezték a sünök?
Hogy mérik? Működni kell oda a masinának? Gondolom, nem kötelező, mert bármikor elromolhat, nem?
Valaki árult itt az apróban 50es lifan blokkot, megbótolod, már csak a motorszám kell h passzoljon.
vagy marad a perselyezés. szétszedni biztos nem fogják, csak megmérik, h mennyit bír beszívni.
Faragok én bármit, csak bizonyítson, ha tényleg berendelik bevizsgálni a kis lekvárt. Ráfaragok egy cimcon hengertet.
Ja, szembe keróztam motoros rendőrpajtásokkal, ez a szitu.
Mijastájsz, megfogtak a közúton?
Yx-hez nemigen van ötvenes, mást nem , ha faragsz bele egy perselyt.
Dettó kösz, és valóban király!
Emberek! Vajon 50-es hengert fel lehet pattintani egy YX blokkra? Esélyes, hogy berendelik a cangát hatósági vizsgára, és nem ártana, ha nem 140-es lenne. Honnan a rákból kéne szerezni egyet?
Szasztok, segítséget kérnék, van egy lifan bfd 200-as dirtbikeom, és olyan gondom lenne vele hogy be indul elég nehezen de durrog szaggat, alig akar menni, eleinte szikra sem volt de aszt már kiküszöböltem, már nem tudim mire gondoljak, tanácsok esetleg?
Vazze, kurvajó plakátokat csinálsz. Gratula, és köszönjük a Mami nevében.

Lecso.
eladó egy chp racing, teljesen gyári ~ 20-30 üo lehet benne, nagyon sürgős, 100e ft (nem az enyém)
érd: m3nyus kukac gmail.com
képet próbálok szerezni

Valamint még mindig eladó a cnc vázas chp 140 es hengerrel stb 150e
ja bocs az egyikbol 2 van. ezt akartam

Na kíváncsi vok rá:P
Ha sikerűl szermányolni egy blokk-ot meg össze rakom a mocim használható állapotba..akkor én is kinézek sztem :)
én minden hétvégén ott vagyok. ( kivétel mikor nem) jarnak gyerekek is. a környékbeli pitesek akkor jönnek ha nem lessz jo idő a supermotozasra. ősz -tél. most enis megyek m.pócsra.
.tartozik hozzá még kanyargos szakasz is .
egy- két asztalt pakolok majd rá, ha időm engedi.
ha meglessz a pit ottleszek:D sokan járnak mert egyedül nemolyanjó
Szép kis pálya:)
pit-tel mehetsz non-stop.