Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mi a helyzet emberek sehol senki?
bocs! beszéltem Ottóval és már nem aktuális,felgumizta azt és azzal nyomul! szal bizniszeld nyugodtan!
Hy! Mond már meg a haverunknak, hogy ha érdekli a felni jó lenne minél hamarabb nyélbe ütni a züzletet, me ha nem kell akkor már küldöm is Pécsre
Csá Zé.. Jajaja kijöhetnétek Mi Gabival 99%, hogy megyünk.
csá, hétvégén megyünk tankira, nem jösztök? itta terepezésre való idő végre, jah és nézd mit szereztem végre....
Legalább nem ütjük egymást.
Megvan-e még a 125ös Ducar blokk?Tel-számot irnál esetleg!Üdv.
Szeptember 25.-én I. Mátrai Pitbike SM edzést tartanak!

Helyszin Mátra Visonta Gokart Land!
Vadi új.Ezt vették a Tominak.Elég magas,de még hozzá kell szoknia a 150-es blokkhoz,meg kell még finomítani a gépen.
ŰŰŰ Nagyon patent a gép,sok sikert hozzá
Hy! A a felnit ha meglesz még akkor megdumáljuk , a motorról meg lőjetek képet ,vagy esetleg új?
Köszönöm srácok! Igazán zsír buli volt. Kapkodtam mindkét nap , mert mentem sm-ben meg pitben is, de legalább motoroztam jó sokat
Röder Tomi új gépe: BSE PRO 150 ELITE.
Eladó MCM 125 Monster 2010-es újszerű állapotban .YCF magasabb kormánnyal. Ár : 165e .Csere nem érdekel. Az ár alkuképes.
A szeptember 25.-i Pécsett megrendezésre kerülő Pitbike SM,robogó és gyermek motoros derby kiírása változott!
A pitbike SM két kategóriára lett bontva.
1.kat. 151ccm-ig
2.kat. 150ccm-tól
Edzési lehetőség péntek du.-án 13ó-tól 2.000.-
Nevezési díj : felnőtt : 3.000.- ,gyermek : 2.500.- belépő : 500.-
(én nem indulok várhatóan)
uff
Na megtaláltam.
Gratula Zé! Meg gratula az Attilának az első helyhez!
Mi volt, hogy volt a verseny?
Vannak fent valahol már eredmények?
Zé DRAKULÁLOK az eredményeidért, és hogy képviselted a keleti régiót pit kategóriában is !
Ok! mond meg neki híjon fel ,és akkor megbeszéljük!Sajna a számát nem mentettem el ,így nem tudom elérni
a srácnak aki megvette a gumit valszeg 1,85 van és 2,5-est akar! rákérdezek aztán majd jelentkezik szerintem! zsír ú!j a pitbike.hu-s Petiék küldtek neki rosszat de nem igen cseréltette még ki!
Hali! Ha valakinek van felesleges 12*1.85 ráf-ja cserébe egy 12*2.50 -ért, az szóljon vagy kézzel intsen és itt a helyszínen átvételre kerül sor csak jó minőségű felni érdekel ,rozsdás bililemez nem kell! Ha kell képet küldök