Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tapasztalatbol mondom !
multkor itt voltak a forumon a simsonosok a simson blokk 1 szar rakjatok bele pitbike blokkot!
de amugy baszzus megin kivan halva a forum! am tudtok abba a szemét takaró lemezben segitteni ?
sajna még a régi villa van benne arra 1( enlöre) nem tellett!
am ez az enyém
ja és akkor tudtoksegitteni?
de am hol laktok mert itt a környékem csak erdö meg krossz páják vannak
29 s
aha amig megy xd aztán kell a lifan 125 10 ü órával ok?
Hello ! Csak most olvastam az e-mailjeimet! Csak egy blokkom van eladó ! Ha minden áron igényt tartasz rá akkor Zé a tied ,bár én meg főleg a Csabi azt szeretné hogy inkább vegyél egy új gépet (újnak új a párja)amúgy adok hozzá egy inner rotoros gyujtást , karbit , szívócsonkot kipufogó könyököt a hangtompítóig (ami kikerült a vázból, teljesen széria yx 160 jó kompresszióval mindene jó, azért kerül piacra mert egy TB racingos yx blokk került a helyére)az árról annyit hogy egyelőre Zé-é a blokk vele már megegyeztünk (nem sürgős a ZSÉ) de ha van lehetőséged vegyél egy komplett gépet úgy az igazi (a régi géped geometriája ,fékei ,rugózása stb. nem versenyre való már!) Zé ha kecsón jársz ugorj be a boltba!
köszönöm szépen!
Legyen.Ha harc hát legyen harc.Erőssen gondolkodom hogy 125-ös blokkal megyek,mert akkor nagyobb a késztetés!
Na szasztok sokat és boldogat óuu he....
Ez így van "nem a győzelem a lényeg" mondják a vesztesek nekem az a lényeg hogy összeakadjak valakivel aztán vért izzadva hajkurásszuk egymást körökön át No persze egy kis sörözés,bandázás,bográcsozás csak emeli az est fényét remélem hogy sokan összejövünk ismét
Boldogságos Névnapot Laci bácsi!
Fenjük ám mi is a pöcsköszörűnket Brezovára, de nem baj ha +int kikapunk, lényeg ,h racingolunk! ,
JÚLIUS 10-én Brezova !PITBIKE SM!Csak hogy ne feledjétek!
Én épp generalozom a csühögőmet,mert másra nem futtya!
De ezzel is elkenem a nagyszájú májereket!
Akkor mégsem kell blokk?Marad az eredeti Orion?
Mellik Orion ez?21-es-27-es-29-es?
Itt vok mááá! Csak a bajos dolgaimat intéztem
E van...
kivan halva a forum!
na sziasztok megvan a pitem nem nagy szám 1 orion tudnátok nekem segittenihogy teljesen jo legyen? kéne az oldalára 1 ijen takaro lemez a hengerfej oldalára kell ez
Jójó persze nem is úgy gondoltam,hogy ide kiírni
Köszke
OK viszem. Persze , h lehet, maj' mondom holnap.
Oksa dankesőne tudom mondta,hogy annyi lesz majd oda adom ha jössz a hőlégfújót se felejtsd már el légyszi köszi és meglehet tudni hova vitted Kiss Cs-t ej... nem egyszerű...
Hey!
Elhoztam a motyódat az esztergányolótól, holnap viszem, 1500kincset szívott be tőlem érte.