Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajdúszoboszlón van egy ,az adatlapomon megtalálod a hirdetést ha komolyan érdekel küldök több képet.
hát igen én sem ertem,mert ugye ez versenymotor gondoltam azert üzemoras mint a crossgépek!
De. a Csacsáé eladó, és az éri is a pézt .
Valaki nem tud egy eladó pitbike-ot Debrecenben vagy környékén korrekt áron?
A Skoda az odabasz! ,
Ha nem üzemórás , ak mi alapján megy a szervizelés? Km futást nem tudok mérni.
oksa!Felhivlak ma vagy hnap!De sztem megnezzuk szombaton vagy vasarnap!
én számom, üzemórát nemtudom mivel nincs rajta üzemóra mérő, de ezek nem üzemórásak
ez a te számod vagy a haverodé amit megadtál?mondjuk fontos lenne tudnom az üzemórát mert nem akarom azt, h 3het és blokk felujítás!
Bábolnán 8e lesz a nevezés!(-1500.- Kecsóhoz képest)
Mi ma megyünk sportorvoshoz,hogy megcsináljuk a licencet.(megéri)
Még lesz 4 verseny!
katt ide

és itt lejjebb megtalálsz mindent
Zé június 26 -27-én lesz
Nálunk sem a legerősebb motor győzőtt, hanem egy olyan 60ccm es, amivel hétköznap munkábajár a gazdája:)
Csöcs!
Még nem vagyok teljesen biztos ebben a bábolnai racingban, de ha lesz egy kis elkülöníthető kincs, úgy mennék nagyon szivesen. Valójában a pitem is eléggé haldoklik, lehet már ráférne egy szívműtét. Mikor van ez ez a verseny? Mert nem látom az eseménynaptárban.
Küldtem a képeket
Ööööööööö, hogy is?
A sör ivásáig egyetértünk, de a kasszánál lesz még egy kis elintéznivaló.....
Ok nem azért kérdeztem a pitet hogy kié milyen erős csak érdeklődtem meg azért kérdeztem mikor jöttök hogy lehet kimegyek szombaton is meg vasárnap is majd meglátjuk
Jó éjt
Amúgy meg nem az a lényeg ki,milyen géppel indul.A Halász Tomi 125-ös BSE-vel és a Bódis Ricsi 110-es valamivel kente el a szánkat.
Nekem egy MCM 150-es van,de lehet Bábolnán a kis blokkal(125) megyek,mert Brezovára(Visonta) kell bevetnem mindent,mert ott óriási verseny lesz a Pitbikesek közt!Kiss Csabi az RPT-vel tuti vissza akar vágni.Én is feljebb szeretnék végezni és a Debrecenieknek is fáj a foguk a dobogó valamelyik fokára.Bódis Ricsi a fiatal nagyon ügyes srác.És persze Halász Tomi is szeretné megtartani veretlenségét.
Mindenképpen szombaton megyünk Bábolnára.1x az edzés miatt,másrészt állítólag a Mami fizeti a Pitbikesek sőrét egész este.
Na jó éjt!
Tudomásom szerint Brezovára több mint 10-en megyünk!(akiről én tudok)
A Bábolnaira is kaptunk meghívást,de eddig nem túl nagy a lelkesedés.De mindenképpen megyünk,ha már elkezdtük!Az a cél,hogy jövőre egy egész kupasorozatot tudjunk menni megfelelő létszámmal.
Ha csak nálunk indultok, akkor nekünk elég az OT licensz is.

Örülünk, hogy indultatok, jó kis meccs volt..... Brezova?
nem tudok semmit még
Pedro ti mikor jöttök bábolnára szombat vagy csak vasárnap meg hányan jelezték hogy jönnek biztosan?JA meg annyit hogy te milyen géppel indulsz?
Köszönöm a tájékoztatást.A teljesség kedvéért annyit még kérdeznék,hogy az éves licenc melyik szakágba kell kiváltani?(Old Timer?).Gondolok a sportorvosi miatt,hogy melyik licenc igénylő lapot töltse le az aki szeretne éves licencel a Pitbike kategóriában indulni.
Ezúton szeretném még egyszer megköszönni a Maminak,hogy befogadta a Pitbike versenyzőket!

Üdvözlettel : Vészi László
Benne vagyok! Kűdd ide a fotókat!: eignerpetro64@gmail.com
Köszi!