Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aranyosak .
A Rajt
mien csere?
Cső Imu csere nem érdekel?
oksa ha össze áll a pöcsköszörűm lehet,hogy kinézek
adtál vagy 30db-ot! szerintem egész évre elég lesz
jövő hét végére tervbe vettük a nagy tankit! leszünk egy páran ha az időjárás engedi!
Heló! H Tomi vagyok és érdekelne a 160-as blokk mennyit kérsz érte és mit adsz a blokkhoz?
Üdv: H Tomi
És ha még kell csak szólj...
a motorozásonkénti takarítást én is elvégzem, még akkor is ha rajta van a műtőssapi amiből Norbi jó bőségesen adott!
elsösorban azert kell nekem ien, mert szintelen. piros a légszüröm, nem kellene kékre fujni. pitnek nem szabad lucskosra fujni, mert fojtast eredményez. ennek ellenére, en minden alkalom utan kitakarit , befuj.
igaz a ti esetetekben nem kell a légszűrő belsejét is megfújni vele, de az olaj ugye átissza magát,míg ez nem(vagy annyit fújsz rá hogy tiszta lucsok lesz, de az már megint nem költséghatékony

na nem okoskodok már tovább
ez bizony!
egyébként az olajhoz képest szerintem rosszabb valamivel...(természetes teljesen jó csak az olajos szűrőnek másabb a tapintása mint a spray-snek) és 400ml asszem, míg egy putoline olaj 1L és hiába 3200Ft ,tovább tart mint 2 flakon spray! SZERINTEM
én is csak azért vettem hogy kipróbáljam,legyen tapasztalatom, de olajt veszek legközelebb! (ez az én egyéni véleményem, nem kell megkövezni )
ez lessz az.
.
a castrol spray szintelen, 1600Ft nyiregyen, de már előttem is írják!
köszi.
GRO nak van,illetve castrolnak is szintelen
háj. jo lessz a fík. , odadom, ha talizunk.
hámer piros a szürö. nem kék összebaszni.
Fel sem hívtam , mert túl alacsony az nekem, 4 méter magasra helyből felugrok, 8-10 méterhez viszek állványt.
Na mizu az állvánnyal?
Hey!
Montam ,h meg1ezünk rá, csak sajna a héten is elfelejtettek kifizetni
Bírsz még várni egy kicsit?
Mér bánt az téged, ha kéklik a szivacs?
létezik szintelen légszürö olaj? (spray)
hol? mennyi?
Küldenél egy-két képet a tenacht@gmail.com-ra?Meg leírást,telefonszámot stb.
Köszi!