Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na végre
itt van tőlem 20 km re én tuti mennék
most is láttam hogy nem mindenkin volt bőrruha protektoring meg alulról térdvédő meg csizma ha okés én mennék
MuZS-nak!Figyi nincsen felesleges kerekem.Én is épp ma hoztam a Balázstól és megyek a héten még kerékért,mert itt is keresik nálam a csere szetteket.

Elvileg 2hét múlva Bábolnán lesz Mami verseny és akarnak Pitbike futamot is.Kérdés mennyi embert érdekel !
Aki jönne Bábolnára az üzenjen nekem!
Uff
de kben tudod ki vok?
mennyibe fáj?
van 1 pit eladó, ha érdekell hivj: 06304222642
Hali
Nem a sajátomat adom el, ismerősőmé eladó.
apraszaki II.

Stét
Rosszul emlékeztem, Juli10.-én lesz a következő MaMi-kupa Visontán. Szeggyed össze magad!
mind1 már mert elvitték most irt a srac majd még lesz ajanlat!Egyébként te hol szoktad tolni?melyik pályán?
Igen én újonnan vettem igen lehet vele mert valakik ilyennel indulnak a pitbike mx bajnokságban
de gondolom neked uj volt amikor megvetted vagy nem?
és szted versenyezni is lehetne vele?
Hali kezdő pitnek igen megér annyit nekem is ilyen volt fél évig csak a neve volt más de minden megegyezett ezzel nagyon jó kis moci volt fél évig volt meg semmi baja nem volt nyuztam terepen is meg aszfalton meg hóban is csak ajánlani tudom olajat kell benne cserélni gyakran és nem lesz gond vele
háát koszi! !Jovoheten nezem meg a pitet csak gondoltam addig korbe jarom a temat !Merre szoktatok egyebkent menni?inkább aszfalton nyomod?Üdv
Na ennyi a képanyag ami faccán sikerült, Zéé vel tényleg jót viaskodtunk alig bírtam menekülni előtte ,eszeveszett tempót diktált nekem is, talán ennyire még sosem húztam a haját ,szerintem a technikák is megérdemelnek egy köszönömöt mert amit most kaptak az nem múlik el nyomtalanúl de azért bírták a hőséget
A 1. kép. , , , ,
Thx, h ide is betetted.
Látni néhány helyen , h követem Csacsát, mint a divatot.
tomi mar irtam neked anno
de nem jott valasz!Mamiban osztalytarsak voltunk
ELadod a pitedet?