Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Csacsa mizu .
Csőő! Nekem van egy 12-ráfom küllőkel+adok hozzá belső illetve 80% külső gumit ,agyat sajna nem tudok szerezni, de ha kell 8 ezeré a tied
van valakinek fölösleges 12 es hátsó kereke?
megtudnatok merni az elso teloszarat mien hosszu, tetejetol a tengely kozepéig? több meret is johet.
az enyém 62cm, hoszabb kellene.
nem kéne tudnod de 1 ik spanom és az apja társ tulaj
Bittos a metabond tulajáé. Méé', kéne tudnom? Sose vettem még metabondot, a gyakori olajcserében hiszek.
ja és amugy tod h kijé a metabond cég?
bakker nincs nálla csak elsö és nógrádba van xd
Egy lifan 125 blokkos Wt-m, meg egy 150-es Ycf. Ezekkel barmolok manapság.
Kérdezz rá itt, v vegyél egyet Balitól.
zé neked most mien mocc aid vannak?
meg itt a közelben csak 10 15 ér vannak a szar használtak
de mondta de már amikor meg vettem ugy kivolt tágulva hogy már nem lehetett rajta huzni csak 1 2 ön
de lécci segitsetek nekem nem baj ha a sufni leg lomabb kereke de segitsetek nekem 1 12 es kereket találni mert akkor tudnák versenyezni itt a faluban a skacokkal és az lenne minden vágyam na jo nem mert 1 2010 es bse de az nagyon jo lenne ha tudtok segittetek?
Nem mondta apukád, h a küllőket érdemes időnként utánnahúzni?
mert az agy is elkuródott uat vájt magának a küllö xd kilehet huzni a küllöket a jukon
A hétvégén valszeg beleszegelem, aztán majd látom. A zöld, az már az utóbbi időben elég jól kézre esett futóművileg.
Van mit fejleszteni ezen a "francián", de alapból inkább az a bajom, h pontatlanul fordulok, korán fékezek és szarul startolok , .
miert nem veszel kulloket?
Helló a fórumozóknak , gratula a célbaért SM ridereknek ! Zé nyomd be a blokkot a régi verdába meglátod királyabb lesz mint ez a csodás "francia"!
sziasztok valaki tud segitteni kellene 1 hátsó kerék mert kiszakadtak a küllök az agy bol lécci segitsetek mert fontos!
szép.
csáó 40ezer ft adok érte és már megyek is érte vároma vissza m
irásodat kösszi csáó