Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Igen megvan még
Szia!

Meg van még a gépezet?
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem a mesterekhez hogy, a mcm 140 vagy a bsa -150 jobb?Esetleg tapasztalat tanács ?
Mit kérsz érte Józsi?
Köszi előre is.
Van egy yx 160ccm blokkom eladó!
Sajnálom.Remélem azért majd 1x még találkozunk a pályán!
Körbe kürtölöm!
Nem akarok másikat,hanem sajna másra kell. Ajálgasad már .
Neked mi a jó ár?
ok
szia 1 orion vázba kell a lifan blokk 125 ös kell de nekem használt is jo csak jo árba legyen ! vagy nem tudtok orion hengerfejet?
Mibe kell az a Lifan blokk?
És mekkora ?125-ös 140-es 150-es
125-ös 10üó-val 45e
150-es 15üó-val 85e
Szevasztok szükségem volna féktárcsa felfogató csavarokra szám szerint 4 db kéne körbe jártam a debreceni csavar boltokat de sehol nincsen előre is köszi
Sajnos nem megyek a Csanádapácai Pitbike MX versenyre.Dunavecse után úgy gondoltam,hogy végig megyek a bajnokságban.Viszont kezd beindulgatni a Pitbike SM és ugye egy seggel két lovat nehéz megülni.Szóval inkább koncentrálok az aszfaltos versenyekre.
Azért jó versenyzést kívánok Csanádapácára mindenkinek!
sziasztok tud valaki 1 lifan vagy más pit blokkot? mert most épittem a gépállatot?
sziasztok nem tud valaki 1 müködöképes lifan blokkot? mert most épittem a gépsast!?
helo sziasztok kaptam 1 ajánlatot van 1 simsonom és elcserélnék 1 pitbike ra orion ra de a piten eltört a hengerfejen valami elcseréljem, rá és mennyyi lehet 1 hen gerfej?
Jössz apácára Pedro?
Hejj ! Mivel nekem sem jelezte szinte senki a Bábolnai indulást ,így várhatóan nem sokan lesznek Pittel,ahogy én sem.Inkább gyűjtsetek zséét
Brezovára és ott találkozunk JÚLIUS 10.-én!

Mi a baj Soma?Lesz új vas vagy kell másra a lové?
Szasztok !
Tomad! Sztem ez a bábolnai race most nekem is kimarad, főként anyagi okokból , majd Visontán összecsapunk.
Sajna elkel adnom a gépet,így alakult 300 000 oda adom 400 000 volt az új ára 1 hónapos, kb 5 üzemóra van benne.
Cső ,cső! Halász Tomi vok és írja maár meg aki menne bábolnára mert ha nem megy senki nem akarok potyára menni! Thanks everybody! Ha más nincs akkor visontán legközelebb. Jó felkészülést!
Üdv: H Tomi
Ha ez a csaj is ott lesz ebben a szerelésben, akkor megyünk!
Sikerült már venned motort ?
Ne felejtsétek csanádapácán pitbike verseny 27.-én! Mindenkit szeretettel várunk!