Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csövi! Különösebben semmi extra,vótunk egy kicsit szaunázni Kecsón. Kár hogy nem jöttél...
Csáá!Van még kép, asszem a kaját meg egészségedre ,remélem hogy bandázunk még sokat
napi licenszhez érvényes jogosítvány kell, annak a sportorvosija elég.
Háj Peti mizu
Há ja... . üdv és használd egészséggel balesetmentesen
Húúúúúúú! Köszi! Gear képek! Vammég?
(Halálra etettetek!De nagyon ott vót!)
sziasztok!

csatlakozok hozzátok, 1 hetes a kisgép
Napi licensz: 2,950,-
Biztosítás: 880,-
Így nem értékelhető az eredmény a kupában.
Éves licensz: 2,950,-
Biztosítás: 4,400,- vagy 6,500,- a drágább az edzésekre is érvényes
Orvosi: 0-6,000,-ig, attól függ, hogy hol csináltatod
Tagsági díj: 6,000,- a MAMI egyesületében
Ha kiszámoljátok, akkor aki három versenyen indul, az jobban jár az éves licenszel.
ez az ár már fix, bp 11. ker
köszi!
és hol lehetne megnezni?szted alkuképes az ár?
üzemóra nemtudom mennyi van benne, CNC váz, lengőkar, fastace telók, cnc berugókar, cnc fék-kuplung karok, 140 es henger, jialing blokk
Nálunk többen uygan azzal mennek utcán, mint amivel "'versenyeznek" a lámpákat vagy leszedik, vagy leragasztják széles szigcsóval.

Rajccám mindenképpen kötelező, anélkül nem nagyon megy át gépátvételen
Versenyen,mint olyanon nem árt a rajtszám.Szigszalag?
Csak előre kötelező.Miért nem csináltatsz valami frankó rajtszámot a gépre?
Szerintem a lámpa is ugrik!De kérdezz rá a Lecsóra,hogy át megy-e gépátvételen lámpával!
Lassan írok egy Pitbike szabályzatot,hogy azért legyen ez-az megkötve.(Pl.:fekvő henger )
GI ha lehet menni pittel is akkor én ott leszek:)
addig szerzek még csimmát a lábamra meg térdvédőt aztán GOGO
Mondjuk a lámpa fenn marad csak a tükröt veszem le ja télleg valami rajtszámot ragasszak fel szikszallagból?
Bábolnára is jöttök?
napi licenchez nem kértek sportorvosit,de ne legyél beteg!
Kankó,szifilisz nem érdekel,csak ne es le a motorról!
Sziasztok Pitbike-sok!

Én is Simsonos vagyok, habár műszaki gondok miatt nem tudtam versenyezni

Lenne kérdésem is. Mégpedig ,hogy ezek a kínai belsőrotoros gyújtások mennyire használhatóak, illetve hogy melyik a legjobb (legolcsóbb) beszerzési forrása.

És nem utolsó sorban, mivel a piteseket egy normális bandának láttam, ezért szeretném elsősorban a versenyzőket, természetesen a többieket is, hogy látogasság meg a régi/új honlapomat, gpracing.hu címen. Regisztráció után egy egész értelmes kis fórumot használhatnátok, van benne 4t topik is, igaz csak most van indulóban. Illetve a régi tartalmak még konvertálás, feltöltés alatt vannak.
Szívesen várlak titeket.
Még olyan kérdés hogy aki egy napra akar menni annak kell sportorvosi meg ilyenek vagy elég a nevezési dij licensz meg a biztosytás?
Erre holnap válaszolok. Vagy a mamis góré, a Manó.
Sziasztok.

Azért kétnapos, mert ez hagyomány. Tök jó buli este sörözés, zaba, szerelés, pofázás, meglátjátok.

Asszem aki csak vasárnap jön, indulhat, de mivel nincs edzéseredménye, csak a rajtrács végéről...
Na jó 8
szeretem az ilyen sütős főzős ivós motorozós ismerkedős összejöveteleket
Úgy legyen!A többiek jó arcok a csapatból akik ott voltak,szerintem te sem lógsz ki!