Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze nem is erről beszéltem én,hogy ki a hibás meg ki nem vágom amit mondasz csak mint észre vételt közöltem,hogy ők voltak mivel már előzőleg beszéltünk róla,hogy közös ismerősök fáj a szívem,hogy nem tudtam menni jó buli lehetett de ugye ami késik majd lesz valahogy

Beszéltem a Feri bával erről.Nem ő tehetett róla .Nagyon tisztelem az öreget, Megbeszéltük.A vezető bíró utasítása volt,hogy csak 2 bírói poszton legyen kék zászló!Csak kettőn!Amikor 20-25 motoros van a pályán!Ilyenkor mindenki a vezető bíró alá van rendelve és amit ő mond az szentírás.

Uff
csao!És vmi info rola?hany üzemóra van benne?stb megköszönném ha vmit irnal rola!Üdv
Hali pedro76 sajna hogy nem tudtam menni de ez van...gyúrok hogy valamelyiken én is részt vehessek bár én nagy veszélyt nem jelentek senkire... . ahogy néztem a fotókon a sportbírók a Tóth Feribá csapata innen Debrecenből tudod akit ismersz Tóth Attilának a faterja érdekes pedig ezek képzett sportbírók legalábbis szerintük (én is dolgoztam velük 7 évet) a kék zászló sose volt az erősségük többnyire cross versenyre járnak lengetni
Sziasztok!

Először is köszi mindenkinek aki eljött egy jót versenyezni szombaton!
Szerintem nagyon jó brigád jött itt össze, menjünk versenyre máskor is! Igaz nekem legközelebb csak a Júli 10.-i visontai derbi jó

emzoli22357:
Remélem nem én voltam aki bárkit is kilökött, de ha így is lett volna akkor sem volt szándékos.

Szerintem nem volt akkora gond a Simson-okkal való indulás, igaz engem rendesen feltartottak abban hogy felérjek az elejére.
A gond az az volt, hogy nem lengették a "pályabírók" a KÉK zászlót.
És egy sokkal szűkebb visontai pályán ez még rosszabb lenne

A versenyről készült képeket itt találjátok!
Sziasztok!

Elmentünk megnézni a versenyt,bár idő előtt haza kellett jönnöm,így csak az edzéseket tudtuk megnézni.
Jó volt,kedvet kaptam a dologhoz.:)
Nekem különösen az a srác "tetszett",aki a 110-es pittel tolta.Elég profinak tűnt.:)De mindenkinek grat,és olvastam,hogy történt incidens,de a lényeg szerintem,hogy nagyobb bukás/sérülés nem!

További jó versenyzést!:)
Napi licenc 2950.- és napi biztosítás 880.-,ha jól emlékszem. Ha több versenyen is indulnál,akkor már érdemes még éves licencet váltani,de erre majd a Frecska Jani(Lecsó) fog válaszolni,hogy pontosan ,hogy és miképp lehetséges ez.
és nem tudsz róla képet küldeni?haverodé?
Üdvözlet mindenkinek! Én csak a magam nevében beszélek,személy szerint nagyon élveztem hogy ennyien voltunk a pályán, bár engem is sodortak le és keveredtem kisebb csetepatéba pitessel is meg simossal is ,de nekem szerencsém volt és nem vesztettem pozíciót! Remélem hogy fogunk még együtt motorozni ,meg jól össze bandázunk
Pedro elég a nevezést fizetni vagy kell még valami licensz meg ilyenek ha most indulnék?
Lecsó! Még egy kérdés amit én sem tudok. Miért 2 napos a Bábolnai derbi?
Szerintem okés MuZs!Legyünk minél többen!azaz min.2 mi.

Zé ! Jól beszélsz! Akkor Bábolnára jönnétek páran?
Eddig 5-en jeleztek vissza.Szerintem már 10-en leszünk!
Visontára már Attilánknak is összeforrnak a bordái.

Jani!(Lecsó) Kérdés ha éves licencet váltanánk,akkor melyik szakágban?(veterán?) Válthatunk a Maminál licencet? Mennyi a tagsági díj?Én tudom a választ,de mivel sokan itt értesülnek a dolgokról,így megkérlek tájékoztass minket!
Köszi
Van itt rólatok is pár kép, nem sok, de az elég jó:
http://picasaweb.google.hu/112...

Itt meg a futam elejéről egy video:http://www.sportmotor.hu/motor...
( a második rész főleg a simsonkupa elejéről szól azon nemnagyon vagytok rajta)
Nem én voltam a könyöklő, de én kérek elnézést.
Csak ismételni tudom magam , amikor úgy összegzem , h jó kis verseny volt, még akkor is ,ha valóban együtt kellet edzeni a lassúbb emberkékkel.
Nem bosszankodom rajta ha ez a hátralévő versenyeken így marad, a lényegesnek azt tartom, h normál keretek között mi pitesek is versenyezhetünk.
Ha lesz végre elég emberünk, akkor majd agyalhatunk azon ,h a racingolásunkat miképpen tehetnénk jobbá , tisztábbá.
Peace...
". Remélem,hogy többet nem megyünk együtt a Simsonosokkal!"

Sajnálom, hogy így látod.

Nem mi tettünk ki valakit közűletek, hanem fordítva.

Akinek megsértődni lenne oka, az a srác, aki vezető helyről a tizenikszedik.-ik helyre esett vissza.

nem óvtunk, nem mondtuk, hogy nem megyünk többet pitesekkel, sőt, szerintem direkt fasza volt néhány menő, lehetett tőlük tanulni.

Sajnálnám, ha az lenne a végkicsengés, hogy "idejött a köcsög simsonos és beszólt"
Semmi iylen nem történt, én csak azt kértem, hogy kicsit vigyázzunk egymásra.

Én örültem, hogy együtt ment a két brigád, és sajnálom, hogy egyetlen esemény kissé beárnyékolta a napot, de mi ebből nem vontunk le semmiylen következtetést, sőt ha úgy adódik szivesen megyünk veletek máskor is.

Viszont remélem megértitek, hogy egy szándékos könyöklést nem hagyhatok szó nélkül.

Üdvözlet, és remélem találkozunk bábolnán.
Sziasztok.

Olvasom itt a kis adok-kapokot, és csak annyit szeretnék mondani, hogy ha lesztek sokan, akkor mehettek külön természetesen.
Bábolnán is mehettek.
Komplett versenynaptár a szocformulán, de ide is bemásolom:

1. Május 29-----------Siófok-elmarad, helyette május 22 E-ring!
2. Június 12-----------Kecskemét
3. Június 26-27-------Bábolna
4. Július 10-----------Brezova
5. Július 31-----------Kakucs
6. Szeptember 12------Balassagyarmat
Mér sértegetel he?
Háj!
Ez a bábolnai verseny nem csak a veteránt és az MZ-t érinti?
Üdv! A magam részéről nem látom olyan borúsan a dolgot . Persze törekedni kell a sportszerüségre, biztonságra ( szenvedtem már el versenyen térdtörést) Szivesen megyek a továbbiakban is együtt a szimósokkal, sokkal inkább, mint hogy a pitesek kis létszámára való tekintettel töröljék a futamunkat.
Mivel a szimósok számszerűen jóval többen vannak ezért sokkal inkább Ők fogadtak be minket, mint mi őket.
Ha a pitsumo versenyzés ezévben így lehetséges, akkor én benne vagyok, jövőre meg talán már többen leszünk( gondolok olyan stabíl 8-10 versenyzőre), úgy talán lesz saját futamunk is.
tudom persze
150k, keress vissza van róla kép is fent
Kedves Simsonos képviselő !
Először is minden elismerésem ,hogy ennyien voltak,voltatok. Igazán jó dolog volt látni a boxban a sok fiatal srácot ahogy bötykölik a simokat.Ennek van értelme!
Mivel ez volt az első Pitbike futam és a rendező(minden elismerésem a Maminak) nem tudta és nem tudhatta,hogy mennyien ill. milyen tempóban fogunk menni,így ezt a megoldást hozta,hogy a Simson csoportban induljunk.
Tény,hogy többen bosszankodtunk a verseny végén ,hogy sokszor akadályba ütköztünk és még az edzésen sem tudtunk tiszta köröket futni. Ez van,ez volt. Remélem,hogy többet nem megyünk együtt a Simsonosokkal!
A szituációra én nem emlékszem,remélem nem én voltam,bár biztos adtam ,de kaptam is (32-es rajtszám) Sajnos a nem a Mami hibájából,de a versenybírók és vezetőjük sem volt a helyzet magaslatán.Az egész pályán két bírói poszton volt KÉK zászló!Nevetséges és nem is volt utasítás a használatukra.
Illetve hiányoltam az versenyzői eligazítást.Vagyis volt 2mondat.Jó versenyzést és vigyázzunk egymásra.Köszi
A Pitesek nevében elnézést kérek az estért.További jó motorozást kívánok mindenkinek.
Üdvözlettel : Vészi László
micsoda képek
Üdvözlet a piteseknek.

"a verseny féltávja után vaddisznóként csörtettünk keresztűl a lekörözötteken"

Ezzel kapcsolatban el kell mondanom valamit.

HA legközelebb együtt megyünk, jó volna, ha picit jobban tudnánk vigyáznánk egymásra.

Köztetek -ahogy észrevettem- főleg rutinosabb jólmenő szakik tolták, a simsonupások fele, meg gimnazista, aki mindössze pár éve motorozik.
Összességében a gyorsabb pitesek simán kereszetülmentek a mezőny lassabb részén, de volt egy rút jelenet is.

Az egyik kollégétok, mivel megelőzni nem tudta-egyenesben gyorsabb volt, kanyarban meg visszajött neki a simson- egy laza fullkontakt keretében elküldte legelni a simsonkupa futamban elöl menő szakit.
Na nem nagyon, csak annyira, hogy a simsonos kevés híján átszaladt szembe a célegyenesbe.
(5ös kanyarkijárat)
Ez nem versenyszituáció, hanem sportszerűtlenség, ráadásul igen veszélyes is.
Tudom ki volt, de nem mondom meg, mert nem felhánytorgatás, és nem beszólogatás,, nem raktározzuk, nem élte emg a kolléga sérelemként,de ilyesmit lehetőleg legközelebb nem kellene.
Ennél azért jobban kellene tisztelni egymást, és ügyelni a másik testi épségére.

Ez egy eset volt, összességében nagyon jó volt látni a sok kis motort, nagyon látványos élvezetes verseny volt, remélem megyünk még együtt mert jól megfér a két kategória egy pályán, csak kicsit vigyázzunk jobban egymásra, ez nem világbajnokság, nem vérre megy.