Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor hogy állunk Bábolnára ? Ki jön ki megy Pitesek?
Aki eddig jelezte : Halász Tomi, MuZs, Röder Tomi, Én,
Aki nem tud jönni tuti a Kiss Csabi,
A libatelep gondozóknak már csak ilyen hányatott sorsuk van, no meg a gáthoz is fel kellett mennem mert valami dög felakadt
tizenegy múlt ember , nem vót ez olyan gyors.
Na ja ,leítettem gyorsan és már vagyok
Csöcs! Meggyöttél íccakára?
Csáá jobbulást mind a kettőtöknek!
Megmondanád mennyibe kerül?
Köszi


hátth ezé tanítottalak
Ez a stuntosélet velejárója Mielőbbi gyógyulást!
Ok. Küldheted mélben is . Van készleten ,v be kell rendelni?
Tegnap olyan szépet gurultam elsőkeréken a kicsivel, hogy nagyonszépen szájraestem. Eredmény: egy kuplungkar mínusz, egy gázszektor mínusz, meg némi tenyérfájdalom.
Szia Zé!

Igen árúljuk, Mi!
Holnapra megtudom mondani a pontos árát ha érdekel!
Nem , textil cucc ez is .
Nekem az 52-es bő volna, monnyuk van amiből pont az jó.
Egyébként az uj ára sem sok, 120 eur az egyik oldalon.
Ja, most pislogom, ez teljes bőr, amit te kérdeztél...
Ez nem ilyen hálós izé, bőr betétekkel? Miskolcon a Hondában próbáltam ilyet, bőrruhához képest elég olcsó, az apróban kb 1 hónapja hirdetett egy 52-est valaki miskolci címmel, nézz utána, hátha fennvan még!
Ezt a cuccot árulja valaki itthon?
Nem a sajátomat hirdetem
Kisbéri haveromét ha valakit érdekel szóljon nyugodtan nagyon jó állapotba van pár hónapos a motor
Szia MuZs!

Hogy hogy eladod?
Olyan 5-6 pályanap kb.
Hát ja de én csak faluba meg városba használom nem húzom nyél gázik februárba vettem azóta most van benne a 3 olaj úgy meg szerintem nem sok neked mikorra jön össze kb a 8-10 üzemóra?
Azt a 25üzemórát sokallom egy kicsit, mert 8-10 üóránként szoktam olajat cserélni. Kb 10 óránként rá kellene nézni a szelephézagra meg a vezérműláncra is , habár arra asszem , h ritkábban. A többi ,ilyenek mint kormánycsapágy, kerékcsapágyak, fékbetétek,bowdenek, lengővilla csapágyazás, lev szűrő, ezek láthatók könnyen, elég minden motorozás után átnézni és lehet, h nincsenek is üzemórához kötve.
Persze ez annak is a függvénye, h ki hol mire használja, milyen körülmények között.
Hát nekem fenn a bicikli km óra és az alapján csinálom én 500 km után olajcsere az kb 25 üzemóra, de úgy méri amikor elkezd pörögni a kerék elindul az idő szóval nem a motor teljesítményének föggvényében hanem csak az időt méri de ez is jó viszonyítani
Hali

Eladó egy Stomp z140 crf 70 plastic 2010 évjárat keveset használt 205000Ft Ár fix
Érd:06305003321
Érdekelne, ha küldenél több képet a mann123@citromail.hu -ra, azt megköszönném. Amúgy nincs nagyon szétgyötörve? Látom pályán is toltad vele, meg amikor szoboszlón volt az a találkozó akkor se kímélted. Na mindegy vasárnap úgy is megyek, lehet megnézem majd.