Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de amugy tök jo hogy ijen idösen még pit eztek!
és a 125 ös lifan blokk rol vélemény?
min1 majd amig megy az orion blokk addig megy azt majd lessz benne 1 lifan aszt pusziszija
sajna még nem dolgozok mert 15 éves vok de erre tellett 1 orionra
.ez kiez? teccik a mocca.
Sziasztok!

Fotók a tegnapi Pitbike MX versenyről
iTT
Na akkor jól van akkor jó volna valami ivós sütős főzős baszást eszközölni a vagy nem E
szerintem mindenkinek
ettől má csak jobb lehet
Mizu komám hallom.... na hátha jobb lesz így... legalábbis neked ettől eltekintve jól vagy
Szábuhssz
Szevaszka Csacsa .
Hát ha csak a kert végében akarsz vele ökörködni arra tök jÓ,de túl nagy elvárásaid ne legyenek hozzá
szerinted jok az orionok a maga árukhoz képest?
engem 1 ien érdekel ez kell!
Volt egy nekem is,a motor első gazdás volt és a tulaj emlékezete szerint 4-5 éve állt,ráadásul Józskapistabácsi úgy tette le a motort hogy se nem lett a karbiból kijáratva a penszin se olaj leengedve smmi 40k-ért vettem én balfax meg kis idő múlva meg eladtam vmi 65k-ért. de az pl. olyan volt hogy kicseréltem a f.szimeringet meg átöblítettem a váltóját és még belevertem vagy 2-3e km-t.úgy hogy néha a lámpánál állva megkellet néznem hogy jár e még a motor mert olyan csendes volt
konkrétan mi érdekel ezen az oldalon rengeteg van ,csak nem mindenki jó helyen hirdeti vagy esetleg nem is hirdeti de a fórumokat is figyeld mert itt is megy a biznicc
Nem egy 50ezer kilométer feletti futásteljesítményű simsonról tudok.
Gyári, bontatlan blokkal, villanymotor szerű hanggal.
amugy kiscsacsa tudsz nekem segitteni tudsz orion pit hez alkatrészt szerezni?
most majd veszek 1 simson start az nagyon szivos gép
hát igen most a kinaiak voltak a hibásak 2 napos gyujtásrész van benne és a 1ső napon elromlott
Sajna sok ilyet láttam már én is, de nem a gép a hibás!
tudom h jók csak ki akadtam az enyémre mert kb 10 km teren át toltam
Ja, vagy akár a mi pitbike motorjaink hol lesznek 30 év múlva?
Hali!Na azé egy szóra álljunk csak meg ,bár én is a pitbke-ot nyüstölöm de van illetve volt már egy pár simsonom , és nem panaszkodom rá mert ha megnézed ezeknek a motoroknak a korát és össze veted azzal hogy pl. Józsi bácsi mien időközönként szervizeli és mennyit kell rá költeni ,még mindíg mennyi van belőlük napi használatban ha kifogsz egy jó darabot ami mondjuk nincs szétszerelve vagy szétverve akkor sok éven át kiszolgál és nincs vele baj! Mindamellett hogy rengeteg motorosnak ez volt a "kezdőmotorja " Azzal kapcsolatban meg csak sejtéseim vannak hogy mondjuk egy Jahhhama érox vagy aprilia sr vagy stb. robogók 25-30 év múlva hol lesznek