Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csőő!
acik mindenki?
Estét
Nekem is ez lesz az első szerintem neked van azért tapasztalatod a nagy géppel több mint nekem:)
köszi, de a tudásom kevesebb
Jól néz ki a gép gyere 27én Bábolnára a versenyre pit sm-re
Pécsi vagyok.
3db -ot vettem egybe abból egy a haveromé,egy megmarad és ezt meg eladom.
70-591-4848
hol vagy helyileg?miert adod el?
Stomp 125 O km, alku nélkül 150ért elvihető.
csao!MEnnyit kérsz a gépért?
Hát a számom 88 lesz valószinű ha még nincs senkinek eladó cuccom nem igen van csak a haver motorja lehet kihozza nem tudom még tutira ami kell majd egy cross kerékszett de majd csak ősszel lesz lóvém rá ja meg csizmát kell szereznem meg térdvédőt azt hiszem ennyi
Ja tényleg facca, jól nyomod !
Köszi a plakátot! Szuper.
Sziasztok!
Összedobtam egy plakátot a Csanádapáca-i pitbike versenynek, terjesszétek az "igét"
Heló mindenki! Ha érdekel valakit van egy eladó 260-as egyedi idomos Etz-m 2011-ig műszakival meg minden papírral és adnék hozzá egy donor 250-es etz-t is. A két gép 90.000. Az e-mail címem: halasztomisi@citromail.hu
Heló szerintem az alap az lenne hogy két kategória lenne de csak persze ha leszünk elegen!
ŐŐő igen, talán célszerű volna oylan számokat választanotok, ami együttmenés esetén nem okoz kalamajkát.
Az Mz kupások 300 tól 399 ig, amieink meg az 5-tel kezdődő számok.
A robisokét nemtom fejből.
Ha tök szériát akartok, akkor érdemes tanulmányozni az MZ kupa műszaki szabáylzatát, ha másért nem, akkor azért, hogy menyni mindenre gondoltak.
(az afféle "semmitsemlehet" szabálycsomag)
Ja. Pitbike supermotyósok!
Elkezdtem írni a szabályokat.(Műszaki)
Várom az ötleteket.érveket...stb.
A 3 tagú bizottság dönt. Én, a pedro és a Vészi Laci
Na most komolyan.Írjatok!
Mindenről én sem tudok 100%-ig.Amit írtam az 99%.A lámpát jó ha leveszed,vagyis a búrát.égőt.Ezek amik többnyire gondot okoznak a gépátvételnél.Rajtszámot elég előre tenni. Mi a számod?
Neked kell valami alkatrész vagy van valamid eladó?
Szerintem a haverod gépét is ki kéne hozni.Rátenni egy eladó táblát.
A jutalékot meg megbeszéljük
Majd írok,ha jelentkezik valaki,de ez csak gatyamadzag(körül -belül.)
Pedro pont ezt akartam kérdezni hogy kik jönnek tutira?
Még olyan kérdés hogy kell a tulfolyoknak is egy tartály igaz hogy átvegyék a gépet?Meg akkor leveszem a lámpákat megy fel helyette a rajtszám tábla
Utolsó lehetőség ,hogy Okm-es Stomp 125-höz jó áron hozzá juss!

Lehet licitálni!