Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggelt.
Nem tom,meg nem is néztem,mert kölcsönbe vannak a kerekek.
Milyen méretű, márkájú gumikat tettél rá?
Há attól még endúrózni lehetett volna de ti tudjátok csákány...
Szuper motorba vettem,400 ezer.
a helyzet: a tankis nagypályán edzéses,versenyes,főzős buli lesz, 9-12 ig szabadedzéssel majd 1 óra kaja, aztán versenyek...
a pálya porzik,sokan lesznek,2000Huf, szóval haverral inkább Nyírpazonyba megyünk, nem vagyunk mi versenyzők, inkább edzünk magunknak!
Szóval elmarad a holnapi találkozás a részemről! azért jó motrizást nektek! halihó
Ez szép menyibe fáj egy ilyen ?
Egy kicsit be kroszositottam a gépest holnapra
Alig használg h megbocsás!
100000ft-ért újat lehet venni!
Ja a motor 100.000ft ba kerül, elfelejtettem mondani :D köszi
Sziasztok
ELADÓ PIT BIKE!
2008 évjáratu, hobbynak használt. A hátsó gumit 2009 nyarán vettem rá. Nemsok km-t futott. Motornak nagyon jo hangja van. Most került rá egy erősített felni hátulra. 4 ütem, 107ccm, 4 sebesség, 1 hengeres léghütéses block. H a vkit is érdekelné akk küldjön egy emailt erre a cimre -----> csundi96@hotmail.com vagy csundi96@freemail.hu
koszii :)
Ahaaa KTM én bamba..... .
Csákó ha jössz írd meg kb mikor vááá mi az az sx .
szasztok! holnap mi is megyünk a tankira pár böszörményi sráccal! majd a pitpályánál találkozunk
halló!
ha úgy alakul a menet lehet benézek Debibe holnap! aztán meglessem azt a híres enduro kört, na meg a sapikért cserébe kipróbálhatod az SX-et!
ha sikerül elintéznem akkor kint találkozunk úgy is!
Még a végén MX versenyző lesz belőlem... . .
Én voltam kint most jöttem haza mentem 2 karikát az endúrón vadregényes jól be van nőve mindenfélével de fasza meg mentem vagy 2 karikát a pályátokon faszán megugrottam mindent bukás nélkül csak úgy csodálkoztam
holnap tanki.
gyere probald ki. rövid de nagyon fáraszto.
köszi. csak mert ien vázra , lengokarra épitkezek.
gyertek
Na szábusztok én megyek is gályázni ,ja juni 5 motoros tanálkozó ez már tuti